Didieji a š e r i a i plaukioja savais takais

visiska teisybe Taip Gerai- apsimoka kelt net ne 2-3m nuo dugno, bet netgi auksciau Taip

mazai belike tu didziuju Liūdnas

tokiu atveju, Tamsta virinai ekete kas 2-3 min. stebeciausi, jei tarpe tarp to virinimo, sugebedavai bent masala eketen ileist - taip kad nieko nuostabaus Mirkt

Vasara Luodyje jau beveik sutemus tokius monstrus regejau, kad pagalvujau jog karpiai sukilo…bet kaip uzvire puota mailiaus buryje izvelgiau ir dryzuotas nugaras. dydis ju buvo tikrai nemaziau 2 kg.

Gerai sounds unreal Taip

Visual iliusion, I don’t believe.

hmm buvom luodyje vasara kelias dienas bet tokiu fyntu tai tikrai Nematem

Vasarom as te gyvendavau ir tik viena karta taip maciau, ezeras kaip veidrodis, ant sekliaus…

Tikiu, kad matei didelius ešerius, tikiu, kad yra kilograminių, bet nelabai tikiu 2 kg dydžiu. Aišku, būna ir tokio dydžio ešerių, bet ne būriais. Įspūdingi pamatyti vaizdai visad verčia perdėti realų dydį.

va va brolau, toki kulbini esari su dzuku tik varenos juroj matem, plaukiojo pilvu i virsu, nuo senatves muset pasimiro, bet anas buvo da didesnis - apie 3 kg Taip

Teko girdėti apie tinklu pagautą gal iki 2.5 kg ešerį (lygtai nesvėrė), ne kartą teko girdėti apie tinklais pagautus ešerius virš 1 kg, iki kokio 1.5 kg. Bet meškerėm rezultatai prastesni, geriausiu atveju tenka išgirsti apie kilograminius ešerius.

rudeni kilograminiai eseriai medzioja buriais ir dideli mailiu, kuris atsalus vandeniui laikosi pavirsiuje, toliau nuo kranto, ant kalniuku, sekliuose. Kiek pastebejau, tai tie eseriai maitinasi tarpais: sukyla kokiom 10-20 min, pasidauzo kaip lydekos mailiaus buryje ir dingsta. Ir vel ju lauki kokia valanda , sulauki, pagauni kelis ir vel ramu. Ziema nesu pagaves klumpinio eserio Nežinau, rytoj bandysiu ieskot. Vakar is kolegu girdejau, kad is gylio istraukus dideli eseri jis daznai atryja soniplauku, tai gal pagrinde jomis jie maitinasi Nustebęs

buna labai dideliu, mano krikstatevis senais gerais laikais Dusioje sugavo 3,5 kg esery Apakęs

nu ir stuka Apakęs

ir su metais tas svoris vis auga Taip Mirkt

apie 1985 m esu ant ragatkės ištraukęs 1420 g ešerioką Apakęs kol kas tai didžiausias aplamai mano pagautas ir matytas ešerys

labai gražių ešerių esu pagavęs ant bliūdo Gerai kas įdomiausia, kad gali visą dieną vaikščiot, ieškot, o apie 14-14,30 kai užeidavo kibimas, tik spėk traukt Apakęs tęsdavosi iki valandos… Liūdnas

as gaudydamas kuojas zirnaju ezere ne karta esu mates vaizdeliu,kai delnines kuojos virs metro i ora issoka is paskos kaip per filmus kokius tarsi povandeninio laivo nugara isnirus lekia,na nzn kokio dydzio turi but eseriai,bet kuojas medzioja tai tikrai nemazas.beje medzioja jie po kokius du-tris,gal kiti nepasirodo-nzn.bej dar yra teke matyt kaip uz kokiu 50 metru nuo manes vandens purslai i koki pusmetri kilo,ir netrumpai.visi panasus dalykai kildavo toli nuo kranto ir ne visada ant sekliu.o rudeni vietiniai eserius gaudo is valties,~15 metru gylyje ziemine meskerele.ir varo iki kol ledas uzsitraukia.beje dideliu eseriu nelabai juk ir isgaudysi-su meskere pagaut sunku,tinklai tokiuose gyliuose retai statomi,zodziu, esu tikras,kad ju dar nemazai yra,tikrai daugiau,nei stambiu lydeku

Kažkada buvo galima sugauti didelių ešerių, bet dabar užėjus visuotiniam badui… didesnio nei 0,5 kg niekaip nepavyksta sužvejoti Ne

o CCCP laikais 5kg ir didesniu kupriu pagaudavo Cha cha