Diablo 3

Tikslas labai paprastas, tu gal eini ten kažką "pamatyt" tai po vieno karto ir nebesinori, kiti ten eina rinktis gearą ir pasiruošti rimtesniems iššūkiams t.y. reidams. Diablo žaidžia ir žaidžia todėl, kad tai žaidimas apie gearą, pagal tavo logiką sužaidei vieną pokerio partiją ir pakanka, viską ten jau pamatei.

niekas ir neuzsipuola, bet d2 tik ant normal pereiti?!Juokiasi net nevisi itemai krenta. zaidimas ir yra padarytas kartoti sunkumus, nes mobai buna vis stipresni ir stipresni, kitoie rezistai buna, nevisi charu buildai geri buna vieniem ar kitiem mobam.

tokiu kartojimu tikslai dazniausiai buna surinkti daiktus. dar beto ir siaip smagu komandini zaidima zaisti, del to mmo man ir patinka, kad vienas nieko nepadarytum.

na siaip ar taip, jei zaisi d3 tai butinai visus sunkumus pereik!

Nu d2 kelis kart pereit tai verta vien kad veikėjus išbandyt

Tai kad aš ant easy D2 perėjau ir viskasCha cha Coop gal ir įdomu būtų.
Aš vieną kartą pereinu ir viskas, o ten kiek suprantu žmonės tą patį vis eina ir eina. Kaip ir mmorpg vieną kartą kokį instancą pereidavau ir daugiau neidavau, o kiti ką tik išėję vėl rėkauja ir ieško žmonių, kad per naują eitCha cha Niekada nesupratau koks tikslas…
Tik nereikia užsipult, čia mano nuomonė.

Atsimenu, kai kompinej dirbau, tai ateidavo tokiu D2 maniaku naktimis palosht. Eidavo hardcorini Diablo su kumsciu musht. Cha cha

tai kas gavot pakvietima i beta? as kaip supratau visi kas registravosi gavo, bet manes nepakvieteNekaltas

apie uzsidirbima paprastiem mirtingiesiem manau pasvajoti Šypsena kinieciu farmeriai paleide botu armija taip numus aukciono kainas, kad bus gaila uz tokia kaina kazka ir pardavineti… gal ne is karto… bet su laiku atsiras botai ir visos kainos smuks kaip reikalas…

aš tik galvoju, kad dev’ai suteikdami galimybę legaliai pirkt/parduot itemus tik skatina žmones ne žaist, o pasirinkt lengvesnį būdą ir pamėtyt $. Nemanau, kad yra geras dalykas jog kiekvienas vaikas galės prisipirkt geriausius itemus ir vistiek bus totalus noob - o gal jis net nebūtų radęs kur pirkt jei nebūtų tokio auction house in game. Esmė tame, kad pirkdavo visad tie kam reikėdavo (turi įdėt pastangų susirast kur pirkt ir pan.) - aš taip įsivaizduoju, kad nėra milijono tinklapių, kuriuos visiškai nereik pastangų surast, ir kuriuose pardavinėjami kad ir kokio WoW itemai ir panašiai (aš tikrai nežinau, nes tokiais dalykais niekad neužsiiminėjau) - o ant D3 galės visi lengvai susirast ir pirkt.

Nemanau, kad žaidimui duos naudos bėgiojantys noob’ai su geriausiais itemais - atvirkščiai manau.

cia sekmes dalykas vienam uztenka ir poros kartu uzmust ir ziurek jau turi, kitam n kartu. O seip nezadu grindint as jau taip hardcore, Uzteks manau kelis kart per sav. pamaigyt.

nesibaigiantis grindas nera "mokejimas losti" pvz kad d2 issimusti kazka, moketi nieko nereikia, reikia pakanakmai daug tukstanciu kartu uzmusti mephista, diabla ir baala.

visur tuos rarest itemus pardavineja, tad visur yra to nesaziningumo kitu atveju, taciau jei esi nabas, tai nabu ir liksi, o jei mokesi lost, tai ir tuos rarest itemus pats issimusi…

Bet taip jau yra visuose panasaus tipo zaidimuose. Uz realius pinigus perka "in game" pinigus, retus daiktus ir t.t.

na synergies tikrai visiskai pakeite d2 skillu sistema ir buildusTaipdauguma playeriu net nenaudojo auksciausiu skillu savo buildamCha cha kiek matosi is screen shotu, d3 panaikino prerequisites tik keli skillai liko taip. tas pats ir wow - kai skilla gali ar negali uzsikelt priklauso tik nuo tavo lvl ir ar turi sp (na wow’e kiekvienas skillas turi reikalaujama kieki isleistu sp toj skilu seimoj). isesmes atrodo, kad taspats - ar tu isleidi prerequisites ar isleidi sp tam, kad tiesiog butu isleista reikiamas kiekis tavo skillui, bet esminis skirtumas yra tas, kad wow’e tu gauni pasirinkima kuriuos skillus kelti. d2 tau yra rodykles ir viskasCha cha na bet reik palaukt kol zaidimas iseis ir paziuresim kaip ten kasLaimingas

Pristatyta visiskai nauja personazu klase - Archivist!
http://www.blizzard.com/diablo3/characters/archivist.xml

Jega! Pagaliau sugrazino ir klasikiniu charu Liežuvis

na as tik savo temu galiu pavadinimus keistCha cha

bus pc ir mac versijosŠypsena o prie d2:lod as ir naktis dabar leidziuCha cha

Jei bus ant maco zaisiu tikrai. Dbr dar diablo 2 su expansionu ir naujausiu patchu sukaltas yra.

idejau naujienu i pirma zinute