Deviant Art

Tai Tu YouMayCry drauge tiesa? Kas geresnio Šiauliuose?

Manau tai jau vagystė , pasiskaityk taisykles… negalima Deviant Art linkų fotkių dėti į savo page, ar site, ką jau kalbėti apie kopijavimą ir įkėlimą.

O koks Tavo nick?>

Kad įdėti ten labai lengva Nekaltas

Kolkas tik panarashyti tenka, memebere nesu. Neblogas puslapis. Bet pilna beverchio shlamshto, i kuri net graudu zhiureti. Geru nuotrauku rasti gali, bet tenka gerokai panarshyti tarp kruvinu ir kitaip iamzhintu save zhalojanchiu jaunuoliu nuotrauku. Man patinka YouMayCry.

Na Lietuvoje manau BlueBlack geriausia

O koks Tavo nick on DA? Beje ne visi ten šlamštas…

MANE GALIT PAZIURETI CIA: elemmirien.deviantart.com Cha cha

Nekaltas

o ko tu akis vartai? Liežuvis

auksasparne.deviantart.com/ man tai labiau ten patinka pavaikstineti nei paciai ka nors deti nes vis tiek kritikos objektyvios retai kada sulaukiu Nekaltas

Niu, nes peržėjau Tavo galeriją…

Ačiū už favourite Šypsena

Ei gal kuriam klubą Deviant Art in Bitė plius ? Kad atrastumėm vienas kitą pasižiūrėtumėm Bitės plius lankytojų svetainės in DA ? mmm… ką manot?

Auksasparne aciu uz devwatch Bučkis Apkabinimaso klubas manau dar tikrai nereikalingas… juk matai kiek “daug” cia musu i tema atsiliepe… ar verta daryti kluba 3 zmonems?

Daznai ten apsilankau. Gera swetaine Gerai:>~ Dazniausiai ziuriu foto darbus, nes tuo ir pati domiuosi. Bet nesu ten uzsiregistrawusi, nenoriu ten deti sawo darbu, bent kolkas. As kuriu sau.

manau musu daugiau - as asmeniskai is ci bent 10 zinau

nieko sawo nededu ten, tik pati pasiziuriu ka kiti ten ydeda