Demesio! Paneliu apklausa

Manes klausi? Nekaltas Jei manes, tai visokiu reikia. Bet negerai, kai vaikinas patinka panai ir “stabdo”. Buna, kad pana pati tada pradeda “rodyti demesi”, bet dauguma romantiku bijo tokias panas Laimingas

Manes klausi? Nekaltas Jei manes, tai visokiu reikia. Bet negerai, kai vaikinas patinka panai ir “stabdo”. Buna, kad pana pati tada pradeda “rodyti demesi”, bet dauguma romantiku bijo tokias panas Laimingas

Man neryztingi romantikai nepatinka Blogai jau geriau linksmas vyrukas Taip

du biski durns… jei jau nelipa ant mergos, tai jau romantikas- stabdys!?? gal jis tiesiog turi tam savu priezasciu to nedaryti… o tie, kurie vos pamate mergos papo krasta ima iskart jas dulkint, tipo afigieni linxmuoliai… ??? Blogai Blogai Blogai lievas tavo mastymas… Liežuvis

Jei vaikinas romantikas,tai dar nereiskia kad jis supper drovuolis… Per pirma pasimatyma vaikinas turi elgtis ne kaip donzuanas,kuris be sexo daugiau neturi apie ka galvoti,bet nereikia ir bijot prisiliest prie merginos…Svarbiausia kad su juo nebutu nuobodu Šypsena

Floidas, ko tu lendi pastoviai i mano temas su savo kvailais komentarais? Nematai bl , kad apklausa vyksta tai valink nx is cia Piktas

biski durnas romantikas! Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nekaltas

Electroo, pirma, as po barus nevaikstau, antra, ne kiekvienam mano kojytes glostyt galima Liežuvis Aisku dar priklausomai nuo vaikino, bet nurodyciau, kur rankas laikyt turi Taip

geriausia kaij viskas buna per viduriuka Mirkt emm nioo viskas su ribom ir nuostabiai geraij Mirkt vo teijp vat Apkabinimas manio belniukas irgi romantikas, bet tikraij niabijo pirmas kalbeti apie sexa… taciau ir nereijshkia kad per pirma pasimateema jis man pasioole sexa… Mirkt vo teijp va vat Nekaltas Apkabinimas

Ne, nu tai aisku geriau, bet cia toks klausimas uzduotas, tai reiktu i ji ir atsakyt. Šypsena

visur as lendu… Kietas ir niekur napabegsi… kokios temos, tokie atsakymai… Liežuvis Mirkt

nepainiok romantiko su drovuoliu… romantikas - gerai Taip o tas kuris per pirma pasimatyma siulo permiegoti tiesiog taves negerbia ir neziuri rimtai

nu sejp romantikas…bent jau man…nemegstu pasikelusiu per daug Girtas

Ir tas ir tas nieko gero Cha cha

toks per pati viduriuka…kad butu ir drovus ir izulus ir romantikas ir ne…kai reikia toks biski durnas kai riekai supratingas ir svelnus,o kai reikia erzilas sexomaniakas…va kokio reikia… Taip Taip Taip Gerai Girtas

Tas kuris butu linksmas bet nesitemptu i lowa pirma nakti Šypsena

Nesirinkčiau nei tokio nei tokio. Na, bent jau tokio kuris per pirmą pasimatymą temptųsi į lovą tai tikrai ne NeRomantikai gerai Gerai bet jie turi turėt drąsos Taip

abiejų varijantų viduriukas Gerai

nu nu, apsiseilejes romantikas kuris rasytu dar labiau seiletus eilerascius ir bijotu net paliest tai jau aciu gal apsieisim Laimingas. nimegstu perdeto romantiskumo… bet jei visaip demostruotu koks as cia tipo kietas ir vyriskas tai dar blogiau Nežinau. bet siaip linsksmas vyriokas (reiskia su pakankama fantazija linksmai praleist laika Mirkt ), pasiulantis tiesiai sviesiai permiegot tikrai geriau. ne tas amzius jau, kad sedeti salia ir nedrasiai zvilgcioti viens i kita, o po n pasimatymu nedrasiai lupytem susiliesti Cha cha (siaubas, net pasiurpau nuo tokios perspektyvos Juokiasi )