Demesio! Nemanot kad atejo laikas pakeisti kuri nors moderatoriu?

Pasiziurejai kiek pats esi zinuciu parases ir pasiulei Mirkt)

Kas jus tokie, kad sprestumet?

PzdcJuokiasi vaikeli su kuria vieta galvoji?Juokiasi
I Welniookshtia?Cha cha Chia ji gal Tau sumokejo kad ja pasiulytum?Cha cha
XaJuokiasiJuokiasiJuokiasi UnrealJuokiasiJuokiasiJuokiasi Senai tokia nesamone beskaichiauGerai

bet jis pravalo temas kuriu nereikiaŠypsena o ne ydomiasŠypsena

em…siaip as susilaikau, nes nel;abai daznai sedziu forumuose…Laimingas

Ai krc matau su jumis cia bb kas gausis, jei patinka skaityt idiotiskas temas tai ir skaitykit!
Kaip sakoma laimi dauguma, o kadangi cia dauguma tokiu kokius as aprasiau temoj "Mano nuomone apie iki18 klubo narius…" tai jie ir laimi

nepergyvenk , pekeisim mes cia viska Šypsena
bus ok Mirkt bent jau turetu Cha cha

Gal tu ir teisus PauliukaszNekaltas
Bet manau kad tai gali but tik laiko svaistimas, ai bet nepabande nesuzinosim

as taip nemanau…
jei pataikysim isrinkt gera modera viskas dar geriau bus Mirkt
bet cia reik pataikyt Taip

hmm… na jo tikrai reikia keist moderaTaipir tikrai reikia nusalint MindzeNekaltasnes gan senokai jis koki nors zygdarbi atlikoNežinau
o jei nusalinsim ji ka rinksim? maneApakęs??? oj nu aciu aciuCha cha juokaujuLiežuvislabai tingeciau det banus ir trint/rakint temasŠypsena

Reikia keist Mindze Nežinau

manai?NekaltasCha cha
na ok , reiks tuoj balsvavima surengt…Mirkt

diskusijos cia

o as siulyciau tiek Mindze tiek Juoda_Katyte pakeisti. Mindze visishkai nieko nedaro o Kate nors ir daro kazka bet bishki ne taip kaip mano manymu reiketu

tai kad pradzhiai viena
po to ziuresim kaip busNekaltas

man abu vienodai Blogai. mindzė tikrai dėjęs ant šito klubo, o juoda_katytė nieko gero čia neveikia, nebent trina ir rakina normalias temas, o nereikalingas palieka Nekaltas. ir šiaip lankosi į mėn. kartą.

tad mano sprendimas būtų toks: reikia keisti abu moderus!!!

ban for me and for InChains from Juoda_Katyte Labas
;]]

…neesu sio klubo nare, bet dauguma mano parasytu zinuciu priklauso siam klubui…tad tikiuosi labai nesupyksit, jei pareiksiu savo nuomone…
tai va, per visa laika kiek cia lankiausi, pirmaji jusu isrinktaji moderatoriu, maciau is ties keleta kartu, juos(kartus) galima butu suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu…tad apie jo indeli i sio klubo atkurima(i normalu kluba o ne blevyzgas)kaip ir pasakyti nieko negaliu, nes jis cia visiskai neprisideda

[quote] nieko asmenisko, tik zvilgsnis is sono
[/quote]

apie antraji klubo moderatoriu, taip pat nieko gero pasakyti negaliu

[quote] taip pat nieko asmenisko, tik zvilgsnis is sono
[/quote]
…nors ji ir pasirodo cia, taciau nepastebejau, kad ji ka nors darytu…gal kad blondine esuNekaltas…taip, ji uzrekina pora temu, sutinku, bet tik tam, kad pasirodytu, jog ji kazka cia daro…(bent jau toki vaizda susidariau, pamaciusi jos darba)…
tad manyciau, kad reiktu abudu moderatorius keisti…zinoma tai nera taip lengva, bet visgi su Alkoholio isrinkimu- neapsiriko ne vienas…jis puikiai tvarkosi su savo uzduotimi…
butu taip pat manau zymiai garbingiau is moderatoriu puses, jei jie(Mindze, Juoda_katyte) pasitrauktu is savo uzimamu pareigu savo noru, nei, kad juos klubo nariai pasalintu, perinkdami juos…
is ties nieko asmenisko pries moderatorius neturiu, tai tik mano nuomone is sono pazvelgus…

pritariu Taip

ash(mes) jau senai prashem, metem uzhuominas kad jie taip padarytuNekaltas bet, nera jie tokie… PABO garbingai pasielge, pripazino kad netures laiko ir pasitrauke, ir jie taip galetuNekaltas