DEMESIO: Kas yra tagai: 2Pc, amfa:clan, 274 laipsniai???!!!

na matai matyti piesini yra grazu… pvz vilniuje roziu gatvej ant sienos su leidimu tikrai graziai nupiesta yra… o jei siaip prirasineta ant sienu koks nors WTC ir vos ne visam mieste tokie patys tik spalvos skiriasi ir plius dar tai yra uzrasai… suprasciau ka nors grazaus pieshtu tai man regis neturetu jokie gyventojai apsipiktinimu ir netgi patys leistu nupiesti pvz koki gamtos vaizda ant sienos Šypsena

kox skirtumas

as neabejoju kad ji kazka reiskia, bet kam ja terliot ant svarios sienos? ne apie piesinius ar grafiti sneku, o apie vienisa nusususi taga ant baltos sienos…

tai va kad kalbejau apie grazu piesini beje ant pradedanciuju irgi negalima pykti juk viskas prasideda nuo nulio “WTC” - tai ne piesinys Šypsenatai “tag’as” Šypsena

bet tai yra nupiesta ir nuspalvota tas WTC uzrasas Šypsena na bet nesigincysiu neesu to dalyko zinovas Šypsena

mes kalbam apie saviraiska o ne apie grozi Šypsena

nu tokiu atveju tai vat tas nulis nuo kurio yra pradedama Šypsena

na jei chuliganizma vadinsim saviraiska, tai sutinku… Nekaltas

Taigi, kad ne mano miestas… Seip si tema yra mano zurnalistikos darbas, todel sia tema tenka aiskintis, daug kur klausineti ir puikiai zinau, akd sie trys uzrasai yra patys dazniausiai ne tik Wilniuje Liežuvis

Skirtumas tai tas, kad idomu… Siaip ce mano zurnalistikos tyrimas… Liežuvis

Aciusss wisiem uz info… Šypsena XeXe, ir uz nuomones… Mirkt Flirtas Apkabinimas FlirtasO kad tai isties sienu terliojimas, tai tikrai sutinku Cha cha

Tipo man ne pp, ką jie reiškia Pavargęs

giliai px

2pc speju reiskia 2pac

Mademoy Tūsas

aj zn Girtas…joa,daug kur vln matyti tie skorpiono zenklai Nekaltas…tai cia tipo kazkokiu gauju zenklas,kiek zn ir kiek girdejau Nekaltas

kitiems tai ir yra budas issireiksti Šypsena

nu nors uzmusk nepastebejau tokiu Klaipedoje

Nežinau, man tie visi “tag’ai” tai gryna nesamonė. Gražiau atrodo kokie gražus piešiniai spalvoti ant sienų (grafity)

biski nelabai supratau apie ka tu cia