DĖMESIO!!! ATSARGIAI SU BUTŲ NUOMA JUODKRANTĖJE!

Žinoma, Dali Cha cha Aš tai mielai Nekaltas Galėtume pahelpinti įvairiems nuskriaustiesiems Taip ypač nuo piktų Juodkrantės bobikių Juokiasi

o tu Mamutienes varianto nesvarstei?
atrodo ten net jos mobilus nurodytas, gal skambinaisi? nes kaina tai beveik ta pati už nuomą…tik gal užimta?

Svarsčiau Taip nusiunčiau žinutę Taip tik dar nesulaukiau atsakymo Ne

miela, mur miau…
suprantu tave labai puikiai, bet…
ar nenori dar karta paskambinti minetai poniai ir numetus shalin visas emocijas ir ramiai paaishkinti visa situacija.
manau, kad minetoji ponia irgi zmogus ir turetu suprasti visa reikalo svarbuma.
nesivadovaukime vien tik emocijomis, ypach derybose ar sanderiuoseLabas
su geriausiais ketinimaisGėlė

[quote]chokoladka rašė:
ar nenori dar karta paskambinti minetai poniai ir numetus shalin visas emocijas ir ramiai paaishkinti visa situacija.
manau, kad minetoji ponia irgi zmogus ir turetu suprasti visa reikalo svarbuma.
[/quote]

o man rodos, kad čia paprasčiausias biznis Nekaltas gavo moteriškė geresnį pasiūlymą ar (pasitarus su kaimynkom) pagalvojo, kad nusipigino ir pasinaudojo proga atšaukti užsakymą Nekaltas
galima nebent bandyt paskambint, kaip kitas žmogus ir paklaust ar da yr laisvas kambarys Mirkt

gali būti, kad moterikė gavo geresni pasiūlymą…Taip Juk liepos mėnuo - pats pikas. Ir Juodkrantė populiari.
O chokoladkos pasiūlymas kažkaip nevilioja Ne Nes tiesiog nesinori dar karta kalbėti su zmogumi, kuris be jokiu emociju pareiškė "Rezervacija atšaukta". Nesiteikė leistis į diskusijas - juk aš sakiau, kad galime susitarti (juk galėjo pasinaudoti proga ir gal būtume sutikę mokėti daugiau). Tiesiog manau, kad su mumis buvo pasielgta labai nesąžiningai.
Juk vis dėlto nuoma pajūryje yra tam tikras versliukas. O verslininkai turėtų gražiai elgtis su esamais ir potencialiais klientais TaipTaipTaip
va tokia mano nuomone. Labas

NIU-merginos negasdykit-nes ir as turiu uzsirezevavus…Pavargęstikiuosi-man taip nebus…nes ten kiek kitaip…

Nu tikiuosi, užsirezervavai ne pas tą pačią bobikę Juokiasi Linkiu, kad tau taip neatsitiktų - turbūt Juodkrantėje tik viena pikčiurna Baisu gyvena Juokiasi
O gal gali išduoti paslaptį, kur rezervavaisi?

ten yra toks instituto bendrikas…tai per pazystama-kuri ten doktarantauja…

hm-tikiuosi tai nebuvo paslaptis kokia…
Nekaltas

o kodel nebandot rezervuotis kokiose nors poilsio namuose kur jokios bobikes nekvarsina galvos o kainos labai panasios ir esi pats sau ponas be jokiu nuomoniu ir taisykliu.Labas

O mes jau ėmėm ir užsirezervavom gera ir grazu buta Juodkrantėje - kiek brangiau, bet labai grazus, tvarkingas ir t.t. Va.Labas
Tikiuosi, šį kartą mūsų neapgaus Mirkt

optimistė Cha cha
sveikinu Gėlė
linkiu geruuuuu atostoguuuuu trise FlirtasLiežuvisLiežuvis ir dar su lelium , Drovus

čia kaip knygos antraštė "trise valtyje ir šuo" ar kazkaip panašiai Cha cha
trise bute ir su vaikuciu Drovus

Nu bet tu Dali palyginai mano Lelių su šunimi Apakęs PiktasBlogai
Greit atsiprašyk! Piktas

Ne Ne Ne Ne Ne Ne

nepalyginau Ne Ne Ne
tik prisimianiau,kaad topkia knyga vaikystej skaiciau Drovus

nu bet jei cia nuo anksciausio ryto pradesi pykti ir burnoti - sorrryyyyyyyy Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė
Flirtas

Nu gerai, atleidziu Drovus

Laimingas

UzjauciuNustebęs daugiau nieko negaliu pasakyti. Suprantu, kaip jauties. Tikrai jie ispuike, nes chebros jiems ten yra

Ačiū, Laurra , už užuojautą LaimingasLabas
Pasisekė bent tuo, kad dabar išsinuomavom daug geresnį butuką Taip
Tikiuosi, viskas bus OK. Nekaltas

Oij gerasŠypsena tix liau blogas ir uzjauchiuŠypsena zinau ash ta ElvyraŠypsena. ja visa Juodkrante pazista ir visi bijoŠypsena (tik mes zinoma neŠypsena Ji yra shito zymiojo rezisieriaus zmonaŠypsena. su ja tikrai geriau nesusideti, jos net pat Mikelis privengia. as ne del to sakau, kad ji svotishka konkuruojanti firma, bet shiaip. ji per dienu dienas nieko neveikia, tik skundus ivairius rasho. Kieta ten bobaŠypsena. savo kaimyne mishke yra apmushusi. ale gi siauras pasaulisŠypsena.

Nu ale tu matai Apakęs Nieko sau bobike Juokiasi Gal ir gerai, kad ji mūsų užsakymą atšaukė Taip Su tokia geriau reikalų neturėti Ne Nors iš balselio nepasakytum… Juokiasi