Del zemelapiu?

Eee blyn… Gal sakau reiktu surasti viena kokia vieta, ir visus sumest i kruva?
Pas mus darbe uzhdeta apsauga (galima siusti tik iki 4 MGb).
Gal sakau kas netingetu i muila?
P.S. Shian susikuriau: [email protected] (100MGb for free)

Kokiu adresu jis yra ir kokia zemėlapių kaina?

Tai kokiam ftp yr tie 50 MB batimetriniu? Duokit zinia.
Del oficialiai parduodamu: kaip jau Mikotevas rase, yra Geografijos institute Vilniuje, Sevcenkos 13. As ten pernai norejau Gluko batimetrini gaut, bet kai pasake kaina -75 Lt Baisu, tai noras ir atsoko Ne. Ju batimetriniai labai geri, ne tokie, kaip zvejams.lt, panasus i Meskeriotojo spausdinta Kauno mariu batimetrini. Turi beveik visu Lietuvos ezeru, didesniu nei 50 ha. Kontaktams Rita Linkeviciene tel. 2104 706

Zemelapiai (bent dauguma ju), kuriuos parsisinciau is piloto nurodytos vietos ir yra is Geografijos instituto. Mano is tn gautas ir parsisiustas Asvejos planas yra analogiski. Nors jie nera labai informatyvus, nes batimetrines linijos gylesniuose ezeruose daznai buna kas 10 metru.

na, cia man siek tiek neaisku: Pilotas rase, kad yra 21 MB, DidelisS, kad 51 MB. Tai kur tie 51 MB yra ir kuo jie skiriasi nuo 21 MB?

DidelisS suklydo, susimaise su dydziais, nes as is ten pat parsisiunciau

Ja ja, suklydau.
Parasiau, pamatavau, pasitaisiau, bet jau buvo postas su mano citatom.

Jei netingit, tai jump2 http://www.zvejams.lt

  1. paieskoje peiskot bet kurio ezero
  2. Rastoje nuorodoje spustelt ant jos
  3. atsivers reikiamo ezero info ir zemelapis, jei yra
  4. taip pat atsivers priejimas ir prie likusiu ezeru bei ju zemelapiu
  5. besidziaugdamas kad sutaupei 50Lt uzejimui i nebeveiksnu portala, begi iki parduotuves ir perki daug AlusAlusAlus
  6. as megstu sviesu AlusTaip
    Labas
  1. Jei Jūs esate Zvejams.lt klubo narys arba sumokėjote abonentinį mokestį, prisijunkite ir naršykite portale be apribojimų.
  2. Jei Jūs esate registruotas lankytojas, prisijungus galesite naršyti tik po dalį portalo.
  3. Jei Jūs dar neprisiregistravę, prisiregistruokite ir Jums atsivers daugiau galimybių.

Pramones pr., priesais "Dirbtini pluosta". Vieno lapo kaina apie 17lt. Visa Lietuva susideda is … neprisimenu kiek lapu.
Po ranka neturiu, masteli patikslinsiu veliau.Lapai didelio formato.

Tame žvejams.lt tegalima tik babkes mokant kažką pažiūrėti, o man reikiamų ežerų Šiaulių rajone neradau

Cha cha Cha cha

as tau i xakeri panasusBaisu
parasyk kokiu ezeru batimetriniu nori,parasyk savo mail’a,paziuresiu ar turiu,jei turiu-atsiusiu
simpleLabas

Man visu reikiaŽliumbia
Esme tokia
Suarhyvuot moki?
Paspaudi desini ant folderio kuriame sumesti visi zemelapiai ir pasirnki add to archive, parasai pavadinima pavyzdziui zemelapiai
Suarchyvuoji su winrar ar winzip, gaunasi vienas failiukas, pavyzdziui pavadinimu zemelapiai.
Atsidarai http://www.yousendit.com pirmam langelyje parasai [email protected] antrame langelyje spaudi choose ir nurodai kur randasi failas pavadinimu zemelapiai (jis atrodys mazdaug taip zemelapiai.rar) ir spaudi ok
Tada spausk sendit ir palauk kol nusius. Gali tekti laukti gana ilgai priklausomai nuo tavo interneto greicio ir zemelapiai failo dydzio.

tai blin,sita tai as moku,bet mano ineto greitis labai xrenovasNekaltas
Geriau as tau i CD irasyciau arba mail’u persiusciauTaip

O ten gal ir Latvijos žemėlapių turi jie?

Paziurejau masteli: 1:50000. Del Latvijos-abejoju, nebent papultų pasienis. Jie turi ineto puslapį, kurio adreso neprisimenu.

Vo, radau: http://www.agi.lt