Del uzgaveniu

šiaip tai jokio renginio tikrai nebuvo, tik per vieną pamoką įvarė į klasę mokinių grupelė persirengusi įvairiais rūbais ir dainuodami prašė blynų Laimingas Tai tiek Nekaltas

siandien per skaitinius suzinojau,kad uzgavenios ne svente ir i shule einam vien del to Liežuvisbeto,pas mus buvo kazkokia svente,bet as i shule nejau,variau i rotuse Girtas

pradinukai maciau su sawo mokytojom ware ziema, soko, rekawo, more degino

G-girl Šypsenakai liewa kad pas mus nebuwo sulej uzgaveniu,ane ??? kaskoks nesamonongas dalykas Nežinau

pas mus tik pradinookai svente,o sejp taj nieko nebuvo…

pas mus tai buvo mokykloj svente Taip Cha cha

buvo… tik morės neleido degint… mažiukus išvedė į lauką, o mum irgi porcija mokslų… nors tos užgavenės, tai man ne šventė… tuo labeu, kad katik žiema užėjo, tai kam ją varyt ;]]

mokykis tik , bus tu svenciu

Tikriausiai tau kažkas pasufleravo Cha chaPats taip neparašytum Ne Cha cha

Kazkaip ne… Net blynu niex nedawe Liūdnas

ot ir ne Liežuviscia mano toks devizas…bus Cha cha

Trys studento melagystės: 1. Daugiau negersiu 2. Nuo šiandien mokinsiuosi 3. Ne ačiū, aš nealkanas Cha cha

Kartais galima ir pasvest juk Laimingas O tada jau ir pasimokyt Juokiasi

Mokykloj niekas nevyko, isskyrus lakstymas po ja su svirkstais pilnais vandens. O i namus buwo uzleke kelios vaiku grupes… tikejaus daugiau vaiku Nežinau Su broliu nupirkome saldainiu jiems, laukem, bet niekas neatejo Cha cha

Pas mus tai buvo GeraiIs pradziu mokykloje antrame aukste buvo turgus kuriame mokiniai pardavinejo kepta duona Niam niamPaskui ten shoko visi o istos mokytojas bugnus mushe krc linxmaj ten pisizwengem ish jo JuokiasiPaskui seshta pamoka isleido y lauka mokinius kurie su kaukem ten degino more ir mano klasiokai buvo lashininis ir kanapinis nors abu yra nestori aj koks skirtumas JuokiasiO paskui vaiksciojo po klases mazi mokinukaj kadangi neturejom nieks blynu tai ir nedavem Girtas Cha cha

na pas mus ir lyg nieko nebuvo… ne nieko o tirkai nieko nebuvo Cha cha

nzn ar sulioj kazkas vyko, nes sirgau, o pas mus tai viena karta beldesi prasynetojai, bet kadangi nieko neturejom, tai neatidarem Cha cha

Man asmeniškai ta šventė praėjo nejučia. Nemėgstu aš tokių dalykų. o mokykloj tai buvo paminėta. Ir per klases vaikščiojo eprsirengę vyresnių klasių mokiniai, skambindami puodais - šaukštais ir klykaudami, ir dar visokiu biesų. Degino morę lauke… Bet nemačiau. Liko nepamiršta.

pas mus taj prie schoolios taj buwo pakurtas didelis lauzhas ir maliukai ejo ten shokt dainuot ir panasei o mes taj mokemes Kanda Juokiasi