Del rimtu reikalu

discover, geras šitas, prieš kokius 7 metus buvo vienas iš mano vasaros hitų Gerai

Mano gal pries 10-12m Girtas

nakciau, PUBG Cha cha

bit.ly/2AZaDfN Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kada *kekšė* mlet jus to laiko randat jopšikmat Cha chames su siebrais kartais palošdavom fifa ar UFC. Bongelis vidury stalo, pučiam, aluti gurkšnojam, čipsiukus lesam… Bet aš kai nx nervuotis pradedu kai pralošinėju todėl pavargstu labiau žaisdamas nei šiaip kokią muziką klausydamas ar šiaip beleką stumdami.

buvou senden baituke, tai labai norejo diablo ir minecraft isiulyt, bet pardavejas labai nekele pasitikejimo- akiniuotas informatikas. Cha chacia jumes ziuriu irgi nelabai i ta pasinere, reiks isskot kokiu geimeriu klubu, ctoli. Cha chakad ir tas naujausias NFS, suka- jis vaikiskas! man net iki to kur su porshais buvo jis netempia.

Uzklausiu pacano, tas mentus maciau skerde.

Gerai buciau dekingas

youtu.be/BjiaMBk6rHk sitas sake patiko ir dar pasiziurek Fallout

o tai tuos naglus geimus vistik geriau ant konsolės žaist? Ar ant pc? Kažkaip nuo seno, labai seno, pamenu, kad su personaliniu geresne grafika budavo, nei su konsole… p.s. pražiūrėjau dr linką, ir užkliuvo viena:youtu.be/BjiaMBk6rHk?t=90KOdėl keturačio garsa kaip 49cc motorolerio? Cha cha

Rafi, realiai konsole yra pzda geris, nuperki nauja ps4 uz 200-250€ jungi prie tv ir jokiu parkiu, lagins nelagins. Kad uzkurt tuos visus naujus geimus i kompa bbd kiek suleisi euru. Plius turi 2 ar daugiau pulteliu, o jei perki psplus uz 50€ metams, tai kas mėnesį duoda sony po kelis free zaidimus.