dėl kaktuso

Neiškenčiau, iškapsčiau, pasižiūrėjau ar išaugo šaknys, pasirodo jis iš vidaus sugedo Baisuvisas tuščiaviduris patapo Žliumbia. Liūdna, bet teks išmesti nieko gero iš jo nebus Ne. Pirksiu naują Taip

Žliumbia gaila nu bent kai jau nusipirksi kita nors to nebandyk dziovint Mirkt Sekmes auginant Labas

As manau, kad dėl to jis sugedo kad nepakankamai padžiovinau, nes jis buvo taip nelabai gražiai nulaužtas, ir toks “riebus” mėsingas, liepė dvi savaites džiovinti, o as tik 6 dienasNekaltas, pagailo man joTaip. tai gal ta žaizdelė buvo nepakankamai sugijusi ir įsimetė puvinys Taip. Tuomet ir numirė mano kaktusiukas Liūdnas

ant mano kaktuso yra gelsvos(toj vietoj padziuve)demes!Nežinaunezinau ka daryti!Nelaistau kaip ir priklauso!Nustebęs

Nesijaudink, sita liga labai populiari tuose kaktusuose kuriuos perki is parduotuviuTaip Pas mane net ant 3 pirktu kaktusu like tokios demes Nustebęs Bet nieko negali tu padaryt, nes tu nebepurski ivairiais chemikalais, del to jos ir atsiranda, del ju stygio. Siaip tai jos neturetu labai plisti, bet liks visam laikui Nežinau pas mane ant vieno kaktuso virsunes taip buvo, tai dabar zinau kiek paaugo jis Cha cha

A tai tau kazkas liepe ji dziovint??? Nu tuomet jo tokia rusis ir reikejo paklausyt to kas apie ji labai gerai zino Taip Nors as niekada jokio savo kaktuso Nedziovinu Mirkt