--------------------- DĖL GM VAKARINĖS DALIES---------------

auto.banga.lt paziurek ten viskas viskas isaiskinta…

Tai graziausia… Tai ce grand meetas?.. E, zmones, kazkam gali praeit noras juos organizuot…
Kas per betvarke…
Piktas DAVAI NESAM PINIGUS Piktas

blyn ir as susibiesijau… is Zarasu Juozui babkes pristatyt nepabijojau, o kai kam kamsciai trukdo…
2 organizators
manau shikart neprastuminesim tokio varianto, kad vidury ar pradzioj meeto mestis papildomam alui ir dzegcienei…Piktas kas nemokes is anksto, gerti negaus!

Gal biski prasiplauk burna mergaite… Nors as jau litus atidaves bet skaityti tokio pobudzio zinutes dar is moters…brrrrrr
Bazaras kaip autobusu stoties ******
PiktasPiktasPiktas
Brigituke rašė:

piz.dec
ka jums negera ypac Tadux ir kiti KA SKAITYT NEMOKAT IKI VASARIO 10?
vietoj pinigus atoiduoti ir ka jus manot mes su jais veiksim tada?
**** galvojat mes milijonieriai uz visus sumetinet…o dar paskui ir neatvaziuosit…jei tingit blin nevaziuokit…
kaip jums atrodo is kur pas mus lysna 1000LT
lipalams jupozas uzmeta 200Lt, o dar uz kiekviena tai eikit jus nx

2 Offroad
Pagalvok pats zmogus stengiasi aukoja savo laika (nors tuo metu galetu ramiai Taurė) o atsiranda veikeju kuriam sunku nuvezti pinigus, tai nieko nuostabaus, kad taip sneka, nes as buciau jos vietoj tai as pasakyciau tik rusiskai ir necenzuriskai…Mirkt

Brigituke rašė:

piz.dec
ka jums negera ypac Tadux ir kiti KA SKAITYT NEMOKAT IKI VASARIO 10?
vietoj pinigus atoiduoti ir ka jus manot mes su jais veiksim tada?
**** galvojat mes milijonieriai uz visus sumetinet…o dar paskui ir neatvaziuosit…jei tingit blin nevaziuokit…
kaip jums atrodo is kur pas mus lysna 1000LT
lipalams jupozas uzmeta 200Lt, o dar uz kiekviena tai eikit jus nx

WOW!!! Apakęs Apakęs Apakęs gerai varai!!! ish kur taip ir ishmokai ?
Siaip jei paskaitytum bent truputi idemiau mano post’'a, tai gal ir pastebetum, kad tai buvo klausimas, o ne pareishkimas. Negalima, tai negalima… Kazhkaip ir noras dalyvauti sumazhejo po tokio shilto acakymo, kaip chia nenusikeikus Aš nekaltas
whatever…

Losius rašė:

nes as buciau jos vietoj tai as pasakyciau tik rusiskai ir necenzuriskai…Mirkt

Dar vienas skaitantis!!! tai ten ir buvo rusishkai ir nelabai jau cenzurishkai ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Kazkaip neaktyvus vilnieciai ir kiti miestai…

Kaunas si karta zmoniu skaiciu GM vakarineje dalyje padvigubino (pastoviai budavo 4-6)…!
Kad pakiltu noras kitiems registruotis, taigi oficialiai pranesu, kad Kaune bapkes dave:

  1. autobadas
  2. Badas
  3. Dainekas
  4. Erikute
  5. Offroad
  6. Offroad II puse
  7. GSM-Pro
  8. Esmis
  9. Gina
  10. Stenaline (dar duos).

Taigi vilnieciai, darykite isvadas…!

Chebra baikit pyktis.
Mane jau tiesiogiai pradeda uzknisineti vaikiskas jusu elgesys. Kiek jums po 16, o gal po 13 metu. Tadu>< neisizeisk, bet pries ka nors sakydamas pagalvok, nes siandien jau yra 12 diena. UZ keturiu dienu bus 16 diena. Gerai Briga sako, žada visi , o realiai atnese tik mazuma. Atleiskit, bet jei jum yra didele našta 20 lt??? tai nežadėkit, kad važiuosiu. Nes šiaip jau yra žmonės kurie patikėkit manim nieko iš to negaudami dirbą prie to reikalo ir stengiasi, kad kas nors gautusi. O jei jus to nenorite ir dar stengiates visais įmanomais budais kaišioti pagalius į ratus. Kaip jūs įsivaizduojate mes turime viska planuoti jei net nežinome tikslaus dalyvaujančių kiekio. Tiksliau ji žinome, bet neturime finansinio jo patvirtinimo, o tik jis yra garantas kad žmogus dalyvaus.
Taip kad atsistokit bent vienas į mūsų padėti ir pagalvokite kaip pats tokioj situacijoj elgtumėtės.
Manau nei vienas nemėgstate, jei viršininkas jums likus sakykim 15 minučių iki labai jums svarbaus susitikimo ar panašiai ir kuriam jūs nesiruošėte praneša jums, kad jus privalote jame dalyvauti ir atstvauti firmą. Manau bent jau mintyse sefa pasiustumėte ant triju raidziu, o gal ir dar riebiau.

J.

ismokau i tave ziuredama…

Tadu>< rašė:
WOW!!! Apakęs Apakęs Apakęs gerai varai!!! ish kur taip ir ishmokai ?
Siaip jei paskaitytum bent truputi idemiau mano post’’’'a, tai gal ir pastebetum, kad tai buvo klausimas, o ne pareishkimas. Negalima, tai negalima… Kazhkaip ir noras dalyvauti sumazhejo po tokio shilto acakymo, kaip chia nenusikeikus Aš nekaltas
whatever…

o man ner noro kai taip darot…patys pabandykit suorganizuoti ir paziuresit ne taip keiksites…bet Tadux ne tik nesistengi padeti bet dar ir trukdai…geda turetu buti…

VILNIECIAI:

  1. Hashe
  2. Briga
  3. Juozas
  4. Laura
  5. Laima
  6. Piktadarys
  7. Losius+1
  8. Rocco
  9. Tadux+1
  10. Mikrobas+1
  11. Nerealno+1
  12. Dmb
  13. Ddt
  14. Af1 ???
    15.Pupulka???
    kiti:
    16.Remse ???
    17.Dewgonas+1
    18.Foxas+1
    19.Makasas+1
    20.Thuning ???/
  15. Seudokas

DEMESIO PASIKEITIMAI!

Laima: balta misraine
Losius+1: darzoviu misraine
Tadux+1: misraine pagal nora
Mikorbas+1:uzkanda(mesytes…)
Hollow+1: darzoves(agurkai, pomidorai…)
Dewgonas+1:keptos vistos(uz 25Lt bent 2 iseis…)-supjaustyti nepamirsti
Foxas+1: sumustiniai su (pasirinktinai…pikantiska misraine ar pan)
Ginute: keptos vistos(uz 25Lt bent 2 iseis…)-supjaustyti nepamirsti
Stenaline: farsiruoti kiausiniai arba kazkas pan
Erika: vaisiu daaaaaaaug
makasas+1: pyragas arba sausainiu daaaaaaaaug
Offroad+1: cipsa, kepta duona sudyti riesutai ir t.t.
Nerealno+1:desreales…kepsim zidiny…Liežuvis

jei ka pamirsau parasykit… primenu turite isleisti 25lt, o vyrukai perkat gerimus(alkoholiniai+gaivieji) uz 25 Lt

2 Brig, Big J.:
Manau buvau eilini syki neteisingai suprastas…
tikrai vertinu visu organizatoriu darba ir triusa, ir pripazhystu, kad negerinu padeties savo veiksmais(t.y. neduodamas $ iki paskutines dienos). Taip tikrai darau ne ish blogos valios ir, nors tai ir neitiketinai nuskambes, ne del savo kaltes. Aplinkybes vercia…
O kad esu tikras Lietuvis ir viska atidedu paskutinei minutei, tai jau chia nieko nepadarysi Šypsena

Daugiau nesiruoshiu gaishinti ir klaidinti organizatoriu. Juozai, ar rasiu tave parduotuvej tarp 12.30-13.00?? Pietauti nepabegsi?
Ir dar syki noriu priminti, kad mano(ir+1) dalyvavimas vakarineje dalyje bus tik simbolinis, nes gana greitai turesiu dumti i Vilniu.

Tadu>< rašė:

Daugiau nesiruoshiu gaishinti ir klaidinti organizatoriu. Juozai, ar rasiu tave parduotuvej tarp 12.30-13.00?? Pietauti nepabegsi?
Ir dar syki noriu priminti, kad mano(ir+1) dalyvavimas vakarineje dalyje bus tik simbolinis, nes gana greitai turesiu dumti i Vilniu.

busiu iki 18,00. O del vakarines matysim vietojŠypsena

J.

VILNIECIAI: kaip pilieciai su klaustukai, ir dar gal kurie nepamineti?

  1. Hashe
  2. Briga
  3. Juozas
  4. Laura
  5. Laima
  6. Piktadarys
  7. Losius+1
  8. Rocco
  9. Tadux+1
  10. Mikrobas+1
  11. Nerealno+1
  12. Dmb
  13. Ddt
  14. Af1 ???
    15.Pupulka???
    kiti:
    16.Remse ???
    17.Dewgonas+1
    18.Foxas+1
    19.Makasas+1
    20.Thuning ???/
  15. Seudokas

degtinaites imkit ir gaiviuju tiek kad tilptumete i 25Lt
o manau bus normoi… uzteks ir alaus ir degtinaites… ir vyno…jei ka tai bus atsargu… nebijokite nepritruksim…mestis vel nereiks…

PANELEM is bendru nupirsim kokio vermuto ar Keglevich kad taip liudna nebutu…

Viltis -durniu motina, o jos tevas -Teleloto Cha chaCha chaCha cha
m@k@s@s rašė:

Tikiuos vien snapso negersit - alaus napamirskit Cha cha

offroad rašė:

o Kiek snapso paimt kiek pats isgeri ar kaip? as galvoju 1 l snapso paimu ir Sprite 2 l … Gal mazdaug pasitariam kas ka ima kad nebutu vien snapsas arba koks sampanas ar vynas .
As Gersiu snapsa mano antra puse alkoholio negers.
IR Plyyz Hierovu gerimu (tipo pilstuko) neimam ok? heheŠypsena)))
Kad kita diena isvysti galetume heheŠypsena)))

Geriam tik svaru produkta, taip kad nebijok ryto sulauksiŠypsena. O gerimus imat kiekvienas pagal savo skoni ir manau tokiu budu gausis pusiausvira. Aisku viskio tai nereikia imtiŠypsena Bet alaus ir vyno tai reiktu. Galim aisku padaryti atskira tema ir padiskutuoti apie tai kiek ir ko imam.

J.

Cia tai bent, maniau, kad taip nebuna !