Del elektros laidu

Cu sakai elektrikai uzdirba, bet tavo pacio daryta instaliacija labai atima mano pateiktiem skaiciam Mirkt kuo daugiau laido apsimoka jeigu imi uz metraza, o tie kurie skaiciuoja taskais, tai varys, kad kuo maziau laido, kuo daugiau tasku Cha chao is kur tokie metrazai susidaro tai tik is pradziu atrodo, kad daug tai yra daug, aisku jeigu darysi kambarys vien liustra per vidury ir 4 rozetes visam kambari, tai per pus maziau reiks laidu

velnias, čia kaip pažiūrėsi. aš dariau sau, kiekvienas razečių blokas, kiekviena lempa turi savo laidą. galima gi ir kitaip, žiedu pavarai ir lempas ir rozetes - va ir laido kaip minimum per pus mažiau gaunasi. yra žmonių, kaip pvz į mano 40 rozečių/jungiklių junginį pažiūrės kvailai, o nxx kambaryje 5 ar 6 rozetės, kam utp, hdmi, kabelinės laidai, kai galima į plintusą? VA uošvis gerai pasakė - sovietmečiu ok instaliacija buvo, dvi rozetės kambaryje ir gerai Gerai 30 metų gyvenam ir px Šypsenanesiginčiju, gerai, tik pamirštam, kad kambaryje papildomai to 3 prailgintuvus, trišakius guli ir rozetės kibirščiuoja nuo kiekvieno traukimo/įkišimo Šypsenabet šitą užskaitau, kas taškais skaičiuoja - matematika viena, kas metrais, matematika kita.

Graziai skydas surinktas Angelas as mamos draugei dariau buta, kiek metru nezinau, bet jungikliu+rozeciu apie 60-70 kartu sudejus, Pats pasakiau, kad darau pagal save, kad po to nereiketu valkioti prailgintuvu. pvz miegamajame, prie iejimo 1 jungiklis ir perjungiklis, prie lovos bra is abieju pusiu tai jungiklis+rozetes TV 1,5 m. aukstyje rozetes , apacioje taip pat rosetes. kiekvienam kambariau 1 aut. apsvietimui ir vienas rozetem. vos tilpta i 24 mod. skydeli. tiek man butu buve lengvieu, tiek laidu maziau, jei butu anksciau apsisprende del grindu betonavimo, apsisprende tada kai lubomis viska buvau isvedziojes Nežinau

Aš prailgintoją su oranžiniu laidu naudoju ten kur reikia el.energijos. Mirkt Kaip pripranti,jokio diskomforto.

koks tolkas kiekvienam kambario apsvietimui naudot atskira automata Kvankt?ir dar 16a su c, kai daugumas led`us susimete ir naudoja max 50w ant kambario?, welcome to 2016. tas pats su rozetem, ziuri, kad ten mazdaug ant 10vnt gautusi ir kabini automata, juk nejungi vienu metu 5 lygintuvu ir 5 virduliu i ta pacia linija.

Jei klausimo autoriui bus ramiau, tai ir aš galiu paantrinti wialniui dėl kabelių kiekio. Po to dar reikės apie 40 potinkinių dėžučių, galbūt sutilpsi į 12 modulių skydelį. Automatai jau individualiau truputį

bute 20-25automatuku? Vau!

dr, kokia “lada” turejo gal 10 saugikliu max,o siu dienu auto rasi turbut kokiu min 30. p.s.kas ten pries automatukus,tai isvis nx ka ten skaiciuoti kiek ju reikia,dedi ant fazes po 1 ir vsio…gi vistiek atsekti galima jei kur trumpins Juokiasi

jokių asmeniškumų, bet statyt bute 20 automatėlių, tai jau rimtoka. Elektrikas ko gero vien skydelį surinkęs galėjo Maximoj alkoholio skyriuj nuo viršutinės lentynos rintis. Ir medžiagų pardavėjai rankom trina nuo tokių klientų. Bet kaip sako liaudies patarlė, sviestu košės nepagadinsi Gerai

Donatai, kaip pirštu į akį Gerai

kupe>na lados palyginimas kiek netikes,as kaip pagal profesija elektrikas(tik montaznoku senokai dirbes Cha cha),kazkiek suprantu ir zinau,kur tave ismuilino,bet ismuilino jau taip sakyciau drastiskai. pafantazuojam,kaip reiketu ir mano akim butu ok. laidas i dezute paskirstymo-1automaciukas,turim 4kambarius=4automaciukai. i virtuve,koridoriu,vonia deciau irgi viena vnt,i elektrine virykle,skalbenke-2vnt…daugiau nesugalvojau,kur dar 12vnt sutalpint Nekaltas realiai i buta 4kambariu net 2vnt uztektu,plius i virykle 1vnt ir i skalbenke 1vnt.viso 4vnt…aisku priklausomai ka ten dar turi namuose,bet cia standratiskai primeciau. nors kita vertus,nu ir px,prikrove tu automatuku,menkas nuostolis,vnt ten 2eur,plius laidu siek tiek padaugejo.

kuom lados palyginimas blogas?-manau tai indetiskas atvejis…ismuilinimas butu jei man kazkas kazka butu siule,siuo atveju 90proc as pats nurodziau kaip kas turi buti,tik kaip kur dar mane pataise ir tiek. Kas nori,gali daryti ir ant 3 automatu, viskas bebejo veiks…sumoj pas mane sumontavo apie 70 dezuciu,apie apsvietima net nekalbu(vien svetaineje 7 zonu,miegamajam 6 zonu apsvietimas)…tai bl pasikabinti viska ant 3 automatu ir poto lakstyti su prozektoriu ieskoti kur cia kas bl trumpina? Cha cha…o ir pingine israiska cia asaru asaras tik matau,apie kurias net neverta diskutuoti Taip

nu blia,matau supranti apie tai,apie ka pasakoji tiek,kiek as apie katalizatoriu vagystes Cha cha ] dabar skaityk ka rasai

ir

tai veiks ar neveiks? ir tavo galva,kaip automatuku ir dezuciu kiekis gali itakoti sistemos kokybe? 4kambariu bute 20automatuku ir 70dezuciu Cha cha…ryt darbe papasakosiu Cha cha

skaitai o Špygamatai, bet argi cia naujiena?..veiks ir ant 1 automato jei ka Labas…tik kai ismes net neturesi zalio supratimo kur ieskoti priezasties ir lakstysi su proziku po visa hata nezinodamas nuo kurio galo pradeti ieskoti,o jei koks rimtas gedimas ir sedesi po tamsi kol kita diena kas ateis paziureti bedos Juokiasi…tuo tarpu man ismetus automata kokio 1 kambario rozetes, nueisiu, uzsidegsiu sviesa ir ramiai pasiziuresiu kas toje rozeteje ne taip, jei ten amen-tai px ir isvis bE jos-gi tai tik viena is 70 Cha cha. p.s.prie ko cia KOKYBE?-cia isvis kita parapija…cia labiau kalbu apie komforta

Ateina elektprikas daryt pravodke ir pritrina makaronu, kad padarys viska su savo medziagom nes gauna su nuolaida, kadangi perka urmu ir kad klientui del to bus ,pigeu’’. finale gaunasi kas jau aprasyta su 40 automatuku, ir visiem gerai. elektprikas uzdirbo. klientas patenkintas. nes pyst rozetes automatukas ismete ir px. jungi i kita rozete. kada pasibaigia rozetes, eini i laiptine jungt automatuku. patogu? zinoma! ir visiem gerai.

“su savo medziagom” gyvenime su nei vienu meistru nei name,nei butuose neesu dirbes, nes tai nieko gero visais aspektais, ne tik piniguose

Cia kaip kam. bet tokiu kaip tu- vienetai. kiti gyvena su prikabintais makaronais ant ausu. beje, dar nepaminejau vieno dalyko- kuo daugiau laidu ,po skaitliuko’’, tuo daugiau elektros skaitliukas priskaiciuos, jei net nieko neijungta i tinkla. laidu pora- kondensatorius. o kintama itampa per kondensatoriu praeina. Mirkt taip kad, jusu teise rinktis.

siaip ir automobiliuose galetu viska pakabinti ant kokiu 5 saugikliu ir tiek, bet vat idomu kodel vos ne kiekvienai lempai po atskira deda…na nx to reikia?- kaip pagalvoji pagal jusu prizme Šypsena

Tai kiek name kokiu 300kv automatuku,kokie 50-60vnt? Valio lygini masina,kur el instaliacija padidintos rizikos salygom,su potinkine instaliacija? Stipru Gerai

na jei tu automatuku skaiciu sugebi “priristi” prie namo kvadraturos, tai Gerai profkej speju mokino tokiu bajeriu Juokiasi