del duju baliono patikros ir kainu

Nu va, kiek daug info gavome apie balionus.
Bent jau pas man tai jau dujom visai nesmirda ir nesmirdejoUfff

Keletas klausimu ir pataisymu:

3 punkte: siuo atveju kampuotis pjaus ne kampuoti, o baliono siule. Ir pjaus tik tuo atveju , jei balionas judes! Taciau, jei balionas judes, tai tikrai neisgelbes pakista gumine ar plasmasine tarpine.

kas liecia multivoztuvus. Be slegio apsauginiu voztuvu buvo ne is vakaru, o is turkijos vezami multikai. Koki tamstos manymu slegi atlaikytu B klases balionas? Iki kokios reiksmes padidetu slegis balione gaisro atveju ir nesant jokio nutekejimo?

to GLT

Aciu uz pataisma. Tik netiesa, kad plastmase nepdes. Tarpine tarp baliono ir remo dedama per VISA BALIONO ILGI. Isipiovus silei apkrova priima visas korpusas. Zinoma tarpine privalo buti storesne uz siules auksti su atsarga.
A klases balionas sprogsta ( jei ATRAMOS gamybos) prie 110-111 atm. ir kaip taisykle prie angos. Koks slegis buna degant B klases balionams ir prie kokio slegio sprogsta B klases balonai as nezinau. Matomai slegis priklauso nuo baliono turio, duju kiekio ir uzkaitimo temperaturos.

cia jau reikia ziureti i skystos fazes LPG temperaturini pletimosi koeficienta. Slegis priklausys nuo baliono uzpildymo laipsnio.

nesidziauk iskart…mano balionui irgi 5metai,o ant jo iskalta patikros data ne po 10 metu o po 5…Taigi jau reiks lupt…paziurerk kas pas tave iskalta Labas

O kas zinot, baliona vezant patikrai reikia isardyt ar tik isimt uztenka?

reikia isardyt

Praleis TA, jei važiuosiu neišėmęs dujų įrangos, o mašinos technikiniam įrašyta degalų rūšis tik benzinas?

aisku kad ne

Turetu praleist, jei nepamatys, jei pas tave balionas vietoj zapaskes pasleptas. O zapaske aplamai isimk, kad nesimajakintu panosej. Tik va, kad reduktoriaus nepamatytu, reikia kazkaip ji uzmaskuot sugalvot…Cha cha

vadinasi visa įranga reiks išlupt į orą prieš varant Nekaltas

Tai tu tik reduktoriu nuimk, o slangas sujunk, tegu ten cirkuliuoja antifrizas. O balionas jei matosi, tai irgi reiks lupt. Nebent tu vaistinele, gesintuva ir zenkla susimesk i salona, tai jie tada nepraso atidaryt bagazines, tai ir nepamatys.Mirkt. O jei ir prasys, tai sakyk spynele uzsikirto ir neatsidaro, gali net atjungt ja, nes vdrug patys dar pabandys atidaryt…

Juokiasi na su neatsidarančia bagažine tai tikrai apžiūros nepraeisiu Šypsena

Kodel? Pas man paskutini karta tai neatidarinejo, nors ir vaistinele ir kita buvo bagazinej. Paklause tik ar yra vaistinele ir t.t. Sakau: yra (tvirtai), tai nepaprase atidaryt ir visks ok. Nors istikro tai buvau pamirses Gesintuva ir vaistinele persimest is kitos masinos. Buvo tik zenklas. Bet patikejo manimUfff

na bet kokiu atveju gesintuvas ir vaistinėlė privalo būti salone