Del darbo <18 metu zmonems

o ka ir kur dirbai ?

turiu viena pasiulima gali dirbti "avon"firmoj pas tokia Tatjana…jei susidomesi galesiu duot telefona…
Laimingas

[/quote]

o ka ten reikes daryti ?
http://www.avon.lt/PRSuite/buying/buyingavon.jsp
buvau tai maciau kad ta firma makiaza gamina Laimingas

nea… nieko negirdejauŠypsena

agha darba rast galima taciau reikia turet bent 16 mt ir beje darbdaviui tex nesti pazymas visoias is mokyklos…zodzh didele valakita i geriau neit y ta DB!!Cha chaTaip

bet babkiu tai reikia Nustebęs

arba pasakikit kur galima uzsidirbti babkiu
(neskaitant tevu vagisciu ir spekuliacijos Šypsena)

Na gali bandyt i kino studija nuejti… pasifilmuoti…jej pasiseks paims tave Drovus
Na o seip taj netikiu kad per darbo birza susirasi kanors… Nekaltas

KLasiokes shian kalbejo kad kaj tik gajbsis soole varees i pajury ten sake lengva darba gawti…Drovus

Nebent per pazistamus… Noreciau sia vasarele padirbet, tik neatsiranda darbo vietos…Nekaltas

noriu ir ash dirbt;]

ox shaunus jaunomas!!!Cha chanet grazu ziet kaiop visi nori dirbti o ne vogt plest zudyt bet visvien mano ciole nepatiketu jei papasakociau!!!Ne

NIX.UJA. NESUSIRASI TU DARBO PER TA BIRZA. BUVAU NUEJUS, MAN PASAKE KAD NEGALI PRIIMT BET TURIU TARTIS SU SAVO SULIOS UKVEDZIU DEL VISUOMEN…KZKAIP TEN VADINASI DARBU(VALYTI APLINKA IR PAN)

Man nera 18, bet bandysiu ieskot darbo ne tik vasarai … Mokausi neakivaizdziai taigi problema butu nebent ta, kaip rasti darba … Liūdnas

Prasyk darbo savo shulej, nes bent jau as praeita vasara taip dirbauTaip

tokiu temu 100

tai numesk nuoroda bent triju Pavargęs

YES !!!
gavau isidarbinimo lapa (nezinau ar priims ) bet vistiek galima pabandyti Cha chaLaimingasTūsasŽvaigždėLabasTaipŠypsenaApkabinimas

iki 16 metų nebent braškes ravėti pas močiuteNekaltas

niu nieko negirdejauMirkt

iki 16 metu dar galima ir ledus palangoj realizuotineti

as dar toke panasia sukuriau pries pora menesiu
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/299270.61
-=(837612189