Degu ar šinšila??? O gal šeškutis? Patarkit

dėl kvapo ir nevalos. o prie ko čia tarp šuns ir katės, tai nesupratau… visai ne į tą pusę. greičiau tarp žiurkės ir bezdžionės.

as auginu seskiuka nuo gruodzio menesio.siaures miestelyje galima ji nusipirkti uz 200lt.kika pardavineja po beveik 500lt.negaliu tau siulyti pirkti butent seska.tu pats turi apsispresti ko nori.gali nueitti i sesko kluba,arba bangoje i musu foruma.mes sesku augintojai su savo gyvunais susitiksime rugsejo 19d.berods vingio parke.ateik ir pats galesi pamatyti juos.iki

klaidinga nuomone,kad jie dvokia.maniskis labai kvepia,netgi darbe klause kokiais kvepalais as ji kvepinu.o del nevalyvumo,tai jeigu dezute jau pridergta,tai jam nesinori i ja eiti kakoti.ir todel gali salia padaryti.

taip svarstant, mano nuomone, reiktu visu pirma suvokti, kad degu ir sinsiliukai yra grauzikai, o seskas - plesrunas. tai is esmes visai skirtingos kategorijos, kuriu negalima rikiuoti i viena eile. tai va.

Nieko panašaus. Žiurkės - graužikai. Beždžionės - primatai. O šeškai, kaip ir šunys bei katės - plėšrūnai.

kalbėta gi buvo apie charakterį, temperamentą…

na ką reiškia dvokia… sakiau - gana daug kas jo nenori laikyti dėl kvapo. (nerašiau - dėl dvoko). na vienam, tas specifinis kvapas smirda, kitam gal kvepia… jei mano bendradarbė kas dieną ateitų į darbą smirdanti lyg iš tvarto, tai gal irgi bandyčiau subtiliai užsiminti, kokiais čia kvėpalais pasikvėpinusi… nesakysi gi į akis, kad smirda…

Na as tai jau apsisprendziau kad seskiuko noriu, tik dabar laukiu galimybes ji isigyti Cha cha

tu prieš tai nueik pas turintį šešką, pakvėpuok tuo tyrų jų kvapu, pasiklausyk kokių zbitkų jie pridaro, o tada jau apsispręsk, o ne internete paskaitom ir jau perkam…

kaip galima komentuoti ir kritikuoti,kai pats net gal ir rankose sio gyvuno nelaikei!!!zmones susidaro savo nuomone,netgi visisaki nebudami kompetetingi,o tuo labiau neaugine tokio sesko.o del kvapo tu esi neteisus.

gali pas mane i svecius uzsukti ir pasiziureti i mano seska.o geriausia tada kai darysime susitikima su seskais,labai kvieciu pasiklausyti musu patirties

Čia tu man? nu net juokinga… kaip aš galiu būti neteisus teigdamas, kad man šeškas smirda, jei jis man smirda? gal tu geriau žinai kokius signalus mano smegenys gauna is mano kvapo jutimo receptoriu? seskas turi specifini kvapa. man jis smirda, tau kvepia. o kas perka tegul pats pasiuosto.

vilkonai,o tu ar uostei seska?teigi,kad smirda,tada galiu labai gincytis del sio fakto,nes dabar pas mane ant keliu miega mano seskiukas,galiu nesutikti su tavo nuomone.

idomiai tu cia… tai pagal tave ko tada rasau, kad man jis smirda, jei net neuostes buciau?

nu tai pasigincyk, labai idomu pamatyti kaip tu uzgincysi ta fakta kad seskas man smirda. ar cia reik suprasi, kad jei ant tavo keliu guli, tai reiskia man nesmirda? kodel? kokia logine seka? gal mes buvom kur susitike, ir pauostes auksciau tavo keliu giedojau dititrammpus apie nuostabiausius zemeje kvapus?

oho koks kategoriskumas Juokiasinesiruosiu ieskoti logikos kvapuose,labai jau tu priesiskai nusiteikes. Kietas

priešiškai nusiteikusi tai tu. puoli ginčytis apie skonį… negali būti jis visų vienodas.

Mates esu as seskus, uopsciau juos, nu ir ka man daryti??? Nebepirkti gal? Skaiciau ir seskiuku foruma, jau apie 575 postus perskaiciau (labai daug laiko atima), ir galima sakyti ten kalbantys zino ka sako Cha cha Jeigu smirda isoperuok smarves liauka (ar kaip ten vadinas) dar gali iskastruoti, tada is viso lyg ir kvapo nesijaucia Cha chaMoralas toks, nesakyk, kad as nezinau, kas tai per gyvunas yra seskas, nes tu tikrai manes nepazisti ir negali zinot ar as skaiciau tik internete ar as ji maciau ir t.t. Tiesiog dabar atsirado galimybe ji isigyti Cha cha Ir labai tuo dziaugiuosi MirktPeace

nu tai ir puiku, kad pažįsti, matęs ir uostęs. kad nematęs iš arti, susidariau įspūdi iš to, kad pats nežinai ko nori, iš pradžių ties degu, šinšilom mėteisi, o paskui staiga šeškas… jei nestaiga, planuotas ir lauktas, ir tinka, tai ir perki.

o kur ruosiesi ji pirkti ir kokia kaina?ar jau lankeisi sesko klube?

vilkonai,bet kartais yra sunku suprasti ko nori,tai visiskai normalu.ir jeigu zmogus negalejo apsispresti kuri gyvuna ysigyti,tai manau protinga yra pasitarti.o tu reki ;smirda,dvokia Juokiasi