DEGTUKAI + Ugnis = Gaisras Ar ka nors buvote padege ?

Aj mazyte porpierius deginau Cha cha

Nea gela buwau Juokiasi

kazkada su drauge pas ja ant tualeto grindu pripurksdavom oro gaiviklio ir padeginedavom Cha cha linksma budavo ziuret. po to kazkada dar buvome ant linolaiumo padege degtuku dezute, tai dar dabar zymes like Kietas

Shulioj suola per uzsisvajojima…Apdege kampas, bet nieks nepamate…laiku uzgesinom ;>>

Bl kaip vanialina plaukai, kai padega ;FFFF Nu nx, kaip svilinta kiaule ;|

Sudeginus neesu Juokiasi Bet mano kambario kiliminė danga buvo vieno padegimo auka Juokiasi

ai dar atsimianiau cia pries pora metu dariau zwakuciu kombinacija tokia ir netycia grifka uzsidege Juokiasioi kaip pasmirdo Veee Veee

Ne lgtais. bent jau nepamenu Cha cha

ai mes ir taip esam dare tik nea tuolete o laukinem kolidoriui tai siena wisa pajuodawo Juokiasi

Man ir nepatinka kvapas kai padegi plaukus Veee

neboovau nieko lygtajs padegus Nekaltas Nekaltas

o kam jis gali patikti? Juokiasi Juokiasi

As ir esu padeges su draugeliu klasiokei plaukucius :] mokykloje , oj vanelino , o ji durna net nesuprato jog jos plaukai buvo padegti Cha cha

Juokiasi Juokiasi JuokiasiAš nesu padegėja Ne

Na lyg ir neteko… Ne Cha cha

O tu pabandik , gal patiks Labas

oj nu skambes kvailaj bet tajp buwo Cha chakaj buwaw mazha paemiau tewo ziebtuvely ir saw plaukus padegiau Liežuvis~ir nera tokios liepsnos kajp filmuose rodo tiesiog visi pajuodawo ir iswis prarado zvilgesi nu tas pats kajp anglis ant galwos Cha cha

as esu padegusi lapa popieriaus namie,o po to ta lapa ymeciau y siuksliadeze,o po to siuksledeze uzsidege,tada pasiemiau puoduka ir ysipyliau wandens,tai siuksledeze buwo slapia biski… Juokiasi

buvau pasidegus pirsta, nes man graziai atrode BROKUOTAS DEGTUKAS, kuris buvo VISAS padengtas sira;/ oi skaudejo Taip

Ai tiesa, buvom su draugais ant betono lauza susikure. visa vakara kurenom Cha cha. Ir todel betona islydem Gerai.