Degradai

Kad cia debliu darbas neverta net gincytis, bet nereikia visu bedu suversti visiems Ryto fanams.

tai aš ir norėjau pasakyti Šypsena žalgirio užrašų tokių kvailų manau irgi yra - nes kvailų paauglių ‘fanų’ tarpe lygiai taip pat yra. to neišvengsi. todėl man labai keistai pasirodė sakinys “ir paskui sako, ko ant tu rytfaniu vaziuoja - nes idiotai”. ne visi Lietuvos Ryto fanai idiotai. Nereikia įžeidinėti. Ne visi Kauno Žalgirio fanai turi proto. Irgi yra idiotų.

Nesimato NSO Ryto palaikytoju sviesuomenes inicialu Liūdnas Matyt daugiadienes buvo,kai sis sedevras buvo kuriamas…

Aš tai tokiais va atvejais pagalvoju apie viešų fizinių bausmių įvedimą. Taip Pagavai ožkučius - 50 rykščių miesto aikštėje. O kai Ignoruoju sugyja, lai perka teptukus, dažų ir prie darbo - tvarkyti savo ir kitų debiliukų nudergtų sienų. Gerai

bet rimtai, duxai prisireklamavo, dar savo telefonu numerius galejo palikti. kazi, kaip reaguotu kai tarkime rytas ultras gautu is vilkpedes PK rasta, kad parodot kas, arba bausim sita susivienijima… aisku, irodyti tai neimanoma kad cia jie - gal kaip tik, kerstingi zalgirio fanai padare Cha cha bet siaip…

Clandestino, kol buvau išvykęs girdėjau kad čia anglijoj padarė taip po šitų riaušių Šypsenapagautus riaušininkus nubaudžia viešaisiais darbais su ‘atpažįstamais’ drabužiais, kad visi žinotų kad čia tas riaušininkas Šypsena ir turi tvarkyti miestą, kur patys dergė. nežinau ar čia tiesa, dar nebuvau mieste Cha cha bet jei tiesa būtų prikolas Gerai

Dėl viešųjų darbų tai labai pritariu Gerai TIkrai užsiemimų netrūktų Cha cha

as tai pritarciau cheminei kastracijai uz tokius rankdarbius Gerai butu super?

TF teisus, kaltinti visu rytfaniu nereiketu, ne visi debilai kaip pats sako. Bent 10% normaliu tai is 100Lt galiu lazintis, kad yra

Kaip rytfanis, taip ■■■■■■■ Nežinau