David Lynch

…bent jau plačiai žinomo Lietuvoje filmo "Mulholland Dr." muziką kūrė Angelo Badalamenti…

kertuk, savo sarkastiškame pastebėjime loginių klaidų nepadariau Mirkt Nebent jis slapta būgną-kitą visgi sumeistravo.

rezisierius - Peter Greenaway

yap, lincas rulez - tvin pyksas, malholando kelias, melynas velvetas… originalaus kino zanro profas, nevengiantis misticizmo ir net, sakyciau, ypatingai originalaus humoro. ovacijos jam.

ps. kazkuo jis man asocijuojasi su rasytoju stephenu kingu.

Nezinau kokia verte turi filmas tu zmoniu galvose, kurie kalbedami apie DL kurinius pirmiausiai akcentuoja tai, jog filma mate 3 kartus ir nieko nesuprato… bandys ziuret dar tiek pat kartu gal pavyks? Tik va klausimas ar cia mokytojas durnas ar mokinys ne ten pataike? (cia kritika greiciau antriesiems).

Kartais filmo esme ir yra toje neisreiskiamoje akimirkoje kuria kiekvienas gali suprasti, bet supratimas apie daugeli dalyku zusta vos istarus pirma zodi. Manau daug kas yra patyres busena, kuomet zinai ka nori pasakyti, bet zodziais to pasakyti neiseina. Mm… okai… vaziuojam toliau…

Man visas DL sudetingumas tai personalijos… tas kontekstas kas ir kur vyko tai paskutineje vietoje…

Ai ka cia as… juk apie istorija pakalbet norejau… Nekaltas
Nesiruosiu gynchiotis del filmo Lynchingumo ar ne - ne pagal tai filmas geras. O zmogaus vidinis keistuolis cia yra… jis kitoks, bet yra… kitokia ir istorija… tiesmukishka kaip ir teigia filmo pavadinimas.
Kiek jame mazai veiksmo ir kiek daug prasmes… kiek daug paprastu kasdieniu dalyku… zvilgsniai… sypsenos… supratimas… ismintis… ir niekas to neuzgozia… nei didinga muzika, nei spec efektai, nei netiketi ziuzeto vingiai… siais laikais (deja) buti paprastu tampa taip pat sudetinga, kaip, kad anksciau bandant ishsiskirt…
Puiki (naturali) pagrindinio aktoriaus vaidyba ir ta filmo pabaiga lyg is zen budizmo vadovelio, kuomet suzinai, jog gyvenimo prasme tai "spragtelejimas pirshtais" - tiesiog begaliniai didelis dangus, kuri turi kiekvienas, bet zinant, kad puo juo esi ne vienas…


Angelas

na ka as galeciau pasakyti Šypsena man patiko filmas “ERASEHEAD” apie musu nuodemes ir baznycios kulta Šypsena, man buten ir zavi kad Lyncho filmuose gali susidaryti vis kitokia versija.kaip sakoma geras paveikslas yra tas i kuri pazvelgus mataij vis kitoki vaizda Šypsena taij tiek Drovus

O gal kas išsprendėt “Lost Highway” mįslę

Nu man tai vienas is geriausiu rezisieriu Laimingas man patiko jo “Maholando kelias” nors dazniausiai nesuprantu jo filmu esmes bet jie palieka gera ispudi ir ilgai negali atsikvoset po ju Juokiasijis juk zizofrenikas del to filmai tokie keisti. Fainas jo serialas twin Peaks Taip