davaj hebra palyginkim panas kokios jos dabar ir kokios buvo pries 5 metus

tai kiba Smalses nelauzei!?? Apakęs Apakęs Apakęs

daviau zodi kad kai susitksim busiu dzentelmenas…o gryzau gerai, einu ziuriu iskart trulika varo tai i velveta dar nuvariau…

O man jau patik pradeda Juokiasi, panasu kazkuom i biliuno ubaga Cha cha

Floidai, mes buvom sutare Mirktis tikro tai ir buvo Tomzykas dzentelmenas, kaip ir prizadejo Cha cha Gerai

tu ir *pimp…* turi nu nx Blogai

jo, tada dar kaip i zmogu ziurejo, dabar i mus vargsus kaip i pripuciamas leles su piniginem Liūdnas

pries penkis metus turejau savo Viena vienintele ir i kitas nekreipiau demesio, todel negaleciau palyginti Cha cha

tai kita karta kai tarsis sy punkta praleisk, gal bus dar zjbiskiau… Pavargęs Liežuvis

Floidas, aciu uz patarimus, na bet man to nereik Mirkt Cha cha

visoms reikia, neisimtis ir tu… Liežuvis

agurkai morkos bananai manai kad kai kabilos juos perka galvoji valgo?

Floidas nenusisnekek Mirkt

zmogus tiesa sako…kodel manai kad tu isimtis esi?

nesakau kad isimtis esu, nes taip nemanau, bet nesamones sneket tikrai neverta Nekaltas

tai jei jau ir pati pripazysti, jog nesi isskirtine (siuom klausimu…), tai kur matai mano nusikalbejima!? Nekaltas

nesu as kazkoks zmogus skiriantis nuo kitu, bet as nesakiau kad siuo klausimu Šypsena

nusumalet i pudimus,pratesiam tema. smalse pasikeitei i gera puse,galima tave jau dukint Šypsena

Jei studini teise, tai turetum zinot, kad istatymai kuriami ne tam, kad lauzytum, o tam, kad vykdytum… Liežuvis Tad Bangos taisykles butu neisimtis… Kietas

a is kur zinai i kuria puse pasikeiciau Nekaltasdulkint negalima Ne Nekaltas

teise VGTU? Juokiasi nuo kada cia taip