DAVAI paeiliuojam...

Taigi vaikaio net nezino:gejai ar lesbietes jieNeTiesiog
kazkoks issidirbinejimas su tom mokyklomVeee

Manau kad nereikalingos…
Beje temos pavadinimas visai normalus…

o kokio *pimp…*o? siaip geriau tuos pinigus butu skyre labdarai, o ne kazkokiu pide.rastu mokyklos kurimui. gaidynas toj amerikoj-tik nigeriai ir pide.raswtai

niu…nesamone
nemanau, kad jei mokintumeisi tokioj mokykloj tai ir pasakytum kad mokaisi lesbieciu arba geju mokykloj BaisuVeee ko tik nesugalvoja…
ne bet jeigu tokia mokykla tures pasisekima tada liux Taip
wargshai vaikai Nustebęs

sheip jiem taij amzhu i geriau ale ash taij pwz norechiau ka wisi eitu kartu wat smagu palazdawotCha cha

Mano nuomone, tokio amziaus zmogus nera tiek isigilines i save, kaip asmenybe, kad galetu apsispresti, kokios orientacijos jis yra, taigi tokiu mokyklu steigimas prilygtu spaudimui pasirinkti atitinkama orientacija.

"kokia mokykla baigei?
-geju gimnazija, o tu?
-ai, as tai lezbieciu pradinej vis dar mokaus"… argi ne linxma? Cha cha

ziauru…Nustebęs

kazhkokia nesamone, tajp jie dar labiau jausis atskirti nuo visuomenes…nors realiai sakyt negaliu, pati esu normalios orientacijos Laimingas

NE!!! Gėjus ir lesbietes reikia naikinti.

P.S. ta shulia… in USA , kur gi daugiau Šypsena

Aš manau, kad tokiems vaikams reikia sukurti specialias koncetracijos "mokyklas", kuriose jie mokytųsi uostyti Zyklon_B(dujos kuriomis buvo žudomi žydai ir homikai koncetracijos stovyklose 2 pasaulinio karo metu). Va čia tai būtų liuxGerai Nx tokius iškrypėlius tik naikinti, o ne specialias mokyklas steigti.

Gerai Cha cha Cha cha Cha cha Gerai

pff…absurdas…idomu ar kas nors vajkscios i tokia mokykla…Nekaltas

Taip nereikia

NE . Tvarka bus . NUsipelneme gyventi geriau !
Man kazkaip netrukdo mokyklose tokie "zmones" . Todel kad pas mus mokykloje tokie jau senai isnaikinti KietasTūsas

manau kad nerejkia, nes toj mokykloj zmoguciams butu tik blogiauNekaltas sajpytusi taj oj oj oj kajp (bent jau musu kajme - Lietuwoj)…

nu nzn, cia tik mano nuomoneNekaltas

Pritariu Gerai

Moahahaha Cha cha Juokiasi čia tai geras Laimingas *****iukus ir tas kekšės atsiprašant reik naikint Veee

Cia kas per nesamone?Kaip tik bendrose shulese niekas taip gali ir nesuzinoti,kad tu esi gejus ar lezbiete.Krc,kazkokia avarija…