Darbo skelbimai (ieškau / siūlau)

Gaumina ieško sistemų analitiko!

Reikalavimai:

  • kalbėjimas populiariausiomis programavimo kalbomis, jų išbandymas.
  • duomenų bazių ir TVS išmanymas
  • analitinis ir loginis mąstymas, kantrybė, kruopštumas, objektyvumas kritikai, konstruktyvumas, greita reakcija
  • Svarbiausias – NORAS GREITAI MOKYTIS!

Darbo pobūdis:
Kai klientas sako “Noriu puslapio”, pasikalbėjęs su tavim (kai truputį padirbsi Gauminoje) jis žino: “Noriu Flash’inio puslapio su Naujienomis, Projektais, integracija su http://www.tukieciausias.lt, ir visa tai gausiu už 200 ,Gauminos” darbo valandų.

Kalbos: Lietuvių, anglų. (rusų – privalumas)

Gaumina: Didžiausia interneto sprendimų kompanija Baltijos šalyse

Kontaktai: http://www.gaumina.lt
El paštas: CV su prierašu ,sistemų analitikas" siųsk [email protected]

Automobiliu pertvarkymo darbui dujomis firma plečia savo veiklą ir priima į darbą dujų įrangos montuotojus. Nemokančius apmokome. Supažindiname su automobilių degimo ir įpurškimo sistemomis. Butinas bent vidurinis išsilavinimas. Darbas Kaune. +37065406072

Esu 20 metų mergina. Išsilavinimas vidurinis.Studijuoju Kauno dailės institute, šiuo metu esu akademinėse atostogose.Ieškau barmenės/padavėjos ar pardavėjos darbo(tokio tipo parduotuvėse kaip Vero moda, Ravel, Ut.) Galiu dirbti visą darbo dieną. Susidomėjusius prasau rašyti : [email protected] arba rašyti privačią žinutę. Mob.: 867850297

Intymaus nesiūlyti!!! rašyti

Labas,norejau pasiteirauti,del sezoninio darbo Vilniuje.Kas zinote kokiu tai variantu rasykite man.Dekui

Šildymo ,vandentiekio,vėdinimo sistemų montavimas.
861642769,Amadejus

Šiuo metu studentauju, ieškau vyno ar kitokio alkoholio degustuotojo darbo po paskaitų, arba savaitgaliais (galėčiau ir vistoj paskaitų jei ką).
Gerai dirbu įvairiomis kompiuterinėmis programomis.
Esu punktualus, žingeidus, nebijantis naujovių žmogus.
Darbas Vilniuj.

Esu pasirengęs gerti ir uždirbti.
pasiūlymus į [email protected], arba privačia žinute.

Nu as ir prisidesiu, tik man mieliau alus, brendis/viskis ir degtine Mirkt. Megstu “degustuoti” iki zemes graibymo Juokiasi

PowerPoint ir Access taip pat įeina į MS Office Mirkt

Juokiasi geras, che chd as irgi ieskau tokio darbo. Geriausia penktad/sestad pries tusus, nemokamai padegustuociau kazka Juokiasi

Ai tiesa, kompiuterines programas irgi ivaldes (kaip supratau cia degustuotojo reikalavimas ) Juokiasi
peace Cha cha

Statybos bendrove UAB “Efektas” iesko vadybininko…Darbo aprasymas: aktyvi nauju klientu ir projektu paieska…Reikalavimai: vairuotojo paz.(Bkat.), automobilis,darbo kompiuteriu igudziai,atsakingumas,komunikabilumas.Butu saunu jei ir butu patirties sioje srityjeTaip…degalų bei telefono darbo reikmėms islaidas kompensuojam…Ka sudomino rasykite i privata, arba tel.861032153,arba el.pastu [email protected]Labas

Skubei ieskau darbo panevezyja moku daryti santehnika,plyteles klijuot,lubas kabint.Tel.867648353

Esu 23 metu studentas, ieskau darbo Europoj vasaros metu. Esu dirbes viesbuciu sferoje.

ieskau kirpejo darbo, siulykit idomius variantus. 3 metus jau dirbu, visada siekiu tobuleti, lankausi seminarose. Pageidautina centre ar senamiestyje. Turiu daug ideju kurias noreciau igyvendinti.

Ieskau vadybininko darbo Kaune, geriau butu susijes su statybomis ar technika. Dabar dirbu darbu vykdytoju(0.5 etato),tiksliau sakant “popieriai tik dirba”, o as nelabai Šypsena , taip pat turiu darbu saugos pazymejima, moku vokieciu bei anglu kalbas.
Laukiu pasiulymu i privatLaiškas

Špyga

Turiu daug laisvo laiko, turiu dyz. automobili, gal kas turite minciu. Galeciau vazinet i Lenkija, Baltarusija ir t.t

Ieškau Prancūzų kalbos mokytojo Vilniuje, mokytis pradėti nuo nulio. Mob.tel. 863012728, Agnė. ;]

Sveiki visi,
kai pasisikaitau internete, paklausau radijo ar pažiūriu TV - sunku gyventi, nėra darbo, reikia važiuoti į Ispaniją mandarinų ar ko ten dar skinti. Taip, sunku dabar. O niekam nekyla klausimas - kai buvo lengviau, gal galėjau aš ką nors kitaip padaryti, kad dabar būtų lengviau? Gal reikia ką nors pakeisti ar pasikeisti pačiam, ar pakeisti šiek tiek požiūrį į savo darbą?

Man dabar irgi sunku, todėl pats vartoju ir siūlau kitiems pabandyti Amway produkcijos. Kai kas tikrai kokybiškiau ir pigiau nei mūsų parduotuvėse. Ir dar galima užsidirbti - pradžioj ne tiek ir daug, bet po to uždarbis didėja (įdirbis - nereikia kartoti to paties kelis sykius). Tik nereikia pasakoti apie piramides ir ten visokias “erezijas” skeisti Šypsena, tipo, galiam gerti valiklį ir t.t. Tiesiog, tai yra geri produktai už priimtiną kainą.

Jei ką sudomino - rašykite į privatą.

SveikiLabas

Galiu greitai rinkti tekstą lietuvių, anglų kalbomis, moku statistiškai apdoroti informaciją MS Excel ir Statistica programomis, turiu darbo programa ArcGIS pagrindus. Taip pat galiu versti nesudėtingus tekstus iš anglų ir rusų kalbų, rengiu prezentacijas MS PowerPoint programa. Jeigu Jums riekia pagalbos greitai spausdinant testą arba rengiant ataskaitas ir pan., galite kreiptis:

skype: silber418