Dar vienas nusirase

Nemačiau tos sutarties, bet paprašyčiau greičio matavimo prietaiso sertifikato Cha cha Nebent čia kai nušovė su inkilu šnekat

Baudą gali išrašyt tik atitinkamos institucijos, matuodamos patvirtintais matavimo prietaisais, o ne citybee susidėję GPS’us Šypsenata prasmė norėtų man baudą parašyt citybee, tai tik pasukiočiau pirštą prie smilkinio ir apsisukęs nueičiau Šypsena

Algirdekas jei tu sutartije pasirasei, kad jie tau gali sukalti kuola y subine, tao jie ir gali tau ji sukalti Mirkt

Kilowatas, sutarties sąlygos negali prieštarauti įstatymams, koks įstatymas leidžia Algirdėkui subinėn kuola maut? Mirkt

ane? ypač kalbant apie bedrus kelius ir BAUDIMĄ už kelių eismo taisyklių pažeidimus? tai dabar prisirašau sutarčių su visais ir štampuoju baudas? Šypsena tikrai galėtų pasifist besiginčijant. Prašom man pateikt dokumentus, kad jūsų aparatūra teisingai matuoja greitį ir nėrodo pieno riebumo? prašom parodyt patikrą jūsų aparatūros, kurią išdavė atitinkamos institucijos, kad ji yra tinkama matuoti tikslų greitį? Kokią teisę turi jie išrašyt baudą už kelių eismo pažeidimus? Tą gali padaryt policijos pareigūnai. Tai lai iš savo GPS’ų siunčia info policijai, o jie galės man parašyt baudą… nes info patitima ir sertifikuota pagal LR įstatymus ir su ja galima matuoti tiksliai greiti ir jos rodmenimis galima tiek pasitikėt, kad protokolą už pažeidimą išrašyt Šypsena

Kilowatas, buvę atvejų, kad pocilijos fenų parodymus atšaukė, nes kažko čiut čiut trūko prie dokumentų. Policijos išrašytą protokolą anuliavo… tai tu nori pasakyt, dabar kažkokia auto nuomos firma yra aukščiau ir gali tą daryt? p.s. jau turėjau gaut baudų su citybee pagal tave Šypsena

Aš tai kitokią problemą turiu (UK, bet manau EU tas pats būtų). Reikėjo sutramdyt lakūnus, kurie gyvenamam rajone skraido, jau vieną vaiką sugebėjo nukalt, bet policija negali net greičio matuot, nes, pasirodo, ta šalutinė gatvelė yra privati nuosavybė, o ne bendros paskirties kelias.

Mes turėjom tokį lakūną gatvėj, manau čia kažkam turėtų būt žinomas sportinių nissanų megėjas… Gražiai prašėm kelis kart, px nieko. driftina gatvelėj, ant 100 kokio laksto, du kart gatvelėj buvo savo nissaną sufisęs… skambino kaimynai policijai skundė, niekuo nepadėjo… Kai brolio vaikio čiut nepartrenkė anas biškį neiškėntė, tai kitaip nuėjęs paaiškino, čiut nesibaigė zajavom ir panašiai, ba gal kiek per žiauriai paaiškino kas kaip turi važiuot gatvelėj pas mus… galu gale užsifisom pasukom giminaičiui, tais laikais anas dirbo mūsų rajono komisaru… tai man rodos baigės tuo, kad 3 metus pėškom pasivaikščiot gavo Šypsena

Dommas, nemaciau kitu mašinų rezu, bet tajota usa gerai uztase po teismus su senesniu babuin

Tai Algirdekai, padaryk socialini aksperimenta, vardan tautos, ishsinuomok miestobite, pralek ant tukstancio, ir aprasyk derybu procesa su citybee del baudos skyrimo/neskyrimo, mokejimo/nemokejimo. Nu kaip kybargas. Nekaltas

tai kam ant tūkstančio, jau esu viršijęs greitį su citybee ant kokiu 45-50km/h, bent jau taip jų spidometras rodė, niekas niekam neįdomu Šypsena

Gal greičiau, kas pamatė važiuojanti, paskambino citybee ir paskundė.

Gali sakyt kam nori telefonu, bet policija patys turi užfiksuot pažeidimą

Tai gal sutartyje pasirasai, kad bauda ne uz greiti, o uz nuomos taisykliu pazeidima ir panasiai. Reikia ziureti konkreciai teksta, kad kazka spresti Drovusdr, nezinau del teismu, bet yra ne vienas straipsnis, kad seniau testams buvo pofik keleivio puse ir dauguma kompaniju ant to taupydavo

ne city bee bet su kita kontora buvom susipyke dėl kitų priežasčių, bet vienas iš jų grasinimų buvo išsitraukėm GPS duomenis va yra xx kartų viršyta. Sumokėk tiek pinigu. Viršyjau bet pasiunčiau juos velniop. Nu ir ką nieko. Už KET pažeisdimus jie drausti negali.

Permeciau taisykles dabar ir baudas ju. apie greiti isvis nieko nera parasyta, o tarkim uz chuliganiska vairavima 300e bauda. Ok, nustatyk man dabar ir irdoyk, kad chuliganiskai vairavau, nebent yra video kito vairuotojo, kur nesamones darau, tada jau i PK kalbet vaziuot teks, o ne jiem ant kilimelio. dar vienas punktas yra, kad privalau laikytis KET(tame tarpe ir greitis), ir uz belekuri ju taisykliu pazeidima 50e bauda. nu davai chebryt, irodykit man su savo GPS, kad virsijau greiti ir tai yra patikima. Irodykit, kad gps teisingai rode mano vieta, kur tas greitis buvo virsijamas, kad jusu aparatai teisingai veikia ir sertifikuoti Šypsena

Tai gali nemoket tos baudos tik spek ar antra kart isesi i ta bite Juokiasi

cia jau kita kalba Juokiasi

Algirdonai, o kai baudą už delspinigius gauni irgi prašai sertifikuoto laikrodžio, kuris deslpinigius skaičiavo? Cha chaO jei bauda už netesybas, kas tuomet turi būti sertifikuota? Cha cha

gal dar istrauk bb ir pirsta, tada palygink juos. Nelabai tinkamai čia kažką palyginai/supratai. Mokėjimai, vėlavimai yra vidinis įmonių/fizinių asmenų susitarimo reikalas. Bet apart atitinkamų institicijų niekas negali diriguot ir nustatinėt kaip turi būt su KET, prie ko čia kažkoks uab’as ir jo aiškinimai apie KET? ne jų reikalas ir neturi jokių galių tame jie Šypsena