Dar vienas akmenukas i Windows \"darzha\".... xix

geriausia vieta… :

User’is: O kas yra?
Windows: Dzhoistikas yra.
User’is: Niekada nebuvo…
Windows: Man geriau matyti.
User’is: Geras, o ash pirkti ruoshiausi. — taip naiviai skamba… Cha cha Cha cha Cha cha

Eik eik!!!
Negali but!!! Laimingas

kai kompas ozius rodo, as jam sakau:
baik, mazule, ne sy vakara, as dabar uzsiemes, dirbu.

aplamai WINDOWS yra *****. MAC/OS valdo Kanda

Uij prisikvatojau Cha chaCha chaCha cha
Juokiasi

Juokiasi

na o man po darbo savaitės ir vakarų prie mokslinio darbelio, patikėk, visko atsitinka. ne tik su kompu pradedi žmogus kalbėtiŠypsena o jei kompas dar bando va teip va panašiai elgtis kaip čia nupasakota… tada taj jau patikėkit…

Cha cha …vienaip ar kitaip - kalbam su pc ar nia…, dar ir dabar prisimenu savoka ish infos egzo - kas yra pc ir vartotojo santykis? (nu ten kazhkas tokio panashaus…) - tai butent shitas “santykis” ir yra vadinamas dialogu tarp pc ir vartotojo… Cha chaCha chaCha cha Liežuvis

jo pasigincyk su juo Juokiasi

windows iz da bestTaip
visokie linux Baisu ir kitox shlamshtas yra ****zIgnoruoju

Windows… prakeikimas i keiksmazodis.
luzta…kabo… ir visos kitos nelaimes… ryt gal jau busiu ami, bet siandien tikrai perpykusi. nebera windows’u. ir mano visai nespetai uzseivinti diskeliuose informacijai…
keikiausi siendien visa diena ir siuntinejau pona Gates i visas keturias pusesŠypsena

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiva cia tai gerasJuokiasiJuokiasiJuokiasi kaip tik beveik pries miega Gerai

Cia tai gerasJuokiasiJuokiasiJuokiasi

JuokiasiCha chaJuokiasi

geras, bet pasakyk kokia kalba judu taip pasisnekejot?

matyt sistema sulietuvinta… Taip

Nesveika, galema ash tavo tema prapletosiu? Juokiasi

You moved your mouse. Please restart computer the changes to take effect.

auksine mintis… Baisu

Juokiasi

Mrrr , tavo zodziai labaj arti realybes Juokiasi Taip

parashau sita zinute ir darau restart savo PC Kanda

ir shitajp n+1 karta per diena Nekaltas

anyways… greit grishiu ir pratesiu savo dialoga su PC - mokyt dar ji ir mokyt Cha cha Laimingas Cha cha Laimingas

o tie ozhiai buna balti??

Kietas

pas mani vaizdo plokshte super-duper, tai ozhiukai patys balchiausi… …aishku jei tik dulkes nuo ekrano retkarchiais nuvalau… Apakęs … …

Cha chaLiežuvisCha chaLiežuvisCha cha

…xe xe xe… uzhuojauta… Bučkis

o tai man dabar gerai… LiežuvisLiežuvisLiežuvis

‘ishduriau’ sawa PC… Liežuvis -

pele sugedo vakar Baisu (aishku shiandien acikeliau tik per pietus ir zhinoma, kad tingejau nuvazhiuot ir nauja nusipirkt… so… → ) …ir va jau antra diena kaip viska klava valdau… ApakęsGirtasApakęs

o to pasekoje nebereikia restartinti pc pele pajudinus tam, kad changes effecta igautu… Cha chaJuokiasiCha cha

LiežuvisLiežuvisLiežuvis