:) dar karta

LOc ACIU ACIU ACIU Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Bučkis JuokiasiSiiimutte,ne,ne toky ivaizdi…

floidas ir visi kiti, nepabuve malalietkom neuzaugame. siaip nuo 5metu iki 20ies nepersoksi. cia faktas Šypsena ir nevarylit ant sitos simpatiskos paneles

o trumpesnio dirzo neradai?

whats so funny ?

MeNuLiUkE Šypsena Taip aciu uz gera komentara… durne? pavydi? Šypsena

Juokiasi

Kiek tau metu? Nekaltas Sakyciau sijonas( jej ji galima tajp pavadinti) biski per trumpas bet neeeeemseee, juk taj grazu Baisu

endless_ass Liežuvis 16 bus uz 4 dienu Nekaltas Juokiasi ko jus kimbat prie sijono ???labai geras,blyn gi ne mano,as su juo nevajkstau Cha chao be to kojos grazios Liežuvis

man jau 16!!! Juokiasi siandien mano gimtadienis Liežuvis Liežuvis Drovuspriimu svejkinimus Nekaltas Nekaltas Juokiasi

Ne Nekaltas Nekaltas

sushalus panike kad su pirshtinem ???

efKka,nia Šypsena

Ne

Taip Girtas

mixeris Liežuvis

jo kojytes tikrai nieko, o visa kita dar uzaugs…

Ne

frenetic_girl taj pawydi Juokiasi

Diewe mano,kur jūs čia tą pavydą matot. Jei dedat fotkę,tai išmokit priimti ir kritiką. Gal kojos ir gražios,bet iš snukelio tikria ne gražuolė,ir ko pavydėt tikrai nėra,tie kuriems nepatikai,yra tarp jų ir gražesnių,ir ko jiems čia pavydėt,trumpo “diržo”? Kur poto jau mėtosi atmaskės,kad jis ne mano ir su juo nevaikštau… Nekaltas Kažkokie durna pozą,ir rusiškos šūriko pirštinės? Nu ką aš žinau,jei dedi fotkę,tik ten kur nori,kad tawe girtų… Kiek pastebėjau,net neatrainėji i kritiškus komentarus,tai tada užsiklijuok sau geriau ant sienos. Nieko asmeniško… Nekaltas Angelas

Cha cha