dar kartą apie ...

manishkis yra V*&#$*(%@)#$(%&@)$( Šypsena

nu jo GeraiAlusTaip

as jei neturiu pinigu susimoketi uz save ir dar uz viena zmogu (na buna oinigine pamirshta… (man dar nera taip nutike, bet del visa ko) Šypsena) tai neinu i kavine… niekada neprashau kad apmoketu man sakaita… tik noriu pasakyti kad vyrai kartais shioka aukshciau savo bambos… vat tiek ir norejau pasakyt… nesu as kazkokia tai feministe… negalvokit… man labiau priimtinas moterishkumas ir silpnosios lyties vaidmuo… bet kartais nervina… kai esu nuvertinama vien del to kad esu moteris…

astune rašė:
as jei neturiu pinigu susimoketi uz save ir dar uz viena zmogu (na buna oinigine pamirshta… (man dar nera taip nutike, bet del visa ko) Šypsena) tai neinu i kavine… niekada neprashau kad apmoketu man sakaita… tik noriu pasakyti kad vyrai kartais shioka aukshciau savo bambos… vat tiek ir norejau pasakyt… nesu as kazkokia tai feministe… negalvokit… man labiau priimtinas moterishkumas ir silpnosios lyties vaidmuo… bet kartais nervina… kai esu nuvertinama vien del to kad esu moteris…

nu is tavo ankstesnes raslevos nepasakyciau kad tau labai jau prie sirdies moters vaidmuo gyvenime.nu arba nebuvai sutikus tikru vyruCha cha
jai su visokeis ten sabalvonais bendrauji tai…

nebendrauju as su jokais sa… Šypsena esu sutikus ne viena ir tikrai shaunu vyra … juk kitaip nebuciau tapus moterim su kokiu sa… Cha cha Mirkt Bučkis

koks durnius sudare sita statistika jei 1 is 10 geniju moteris tai like 9 vyrai taigi logiskai mastant 9is 10 vyru idiotu negali buti kadangi tie devyni yra genijai taigi prieinam isvados kad jis sumaise zodzius nes ten turejo buti moteris Cha chaCha cha

tai negi visam pasauly yra tik 10 vyru? Šypsena neaishkinsiu ir nesipyzdavok … juk supranti… Cha cha

Tai va… dabar tu jau moterishka etc., bet shiaip atrodo nekenti kiekvieno, kurio lytis ne tokia kaip tavo… Cha cha

P.S. o man apskritai jox vaidmuo nepatinka, man patinka buti savimi ir kad kiekvienas zhmogus yra zhmogus nepriklausomai nuo jo lyties. O i kavine ar bara ash einu, kai man to noris ir neprilauso nuo to ar galiu apmoket kito saskaita, visada apmoku savo ir palieku arbatos… o kiti zhmones ir ju saskaitos man nerupi. O kai reik apmoket merginos saskaita ash suprantu, kad jai reik mano sasakitos, o ne manes… geriau draugui pastatysiu alaus tada jau…

[quote]
mendoza rašė:
koks durnius sudare sita statistika jei 1 is 10 geniju moteris tai like 9 vyrai taigi logiskai mastant 9is 10 vyru idiotu negali buti kadangi tie devyni yra genijai taigi prieinam isvados kad jis sumaise zodzius nes ten turejo buti moteris Cha chaCha cha

TaipTaipTaipAlusAlusAlusGeraiCha cha

as tikrai jusu(vyru)nenekenciu…asjus myliu…juk labai mazai kas gula i lova su prieshu…o as hetero Šypsena su panikem neinu Šypsena
jums taip atrodo kad kiekviena kuri bent kiek jus pakritikuoja… arba joke’o forma numeta koki nors komentara jusu atzvilgiu…tai jau reishkia kad jusu nekencia ir etc. … taip nera tikrai nera…Šypsena mylim mes jus mylim BučkisBučkisBučkisBučkisBučkisBučkisBučkisBučkis

gintukas prisisnekesi Cha cha

Blogiausia, kad blaivus jusu nesuprantu, o girtam nerupi…

P.S. ash irgi jus myyyliu

jei vyrai apie moteris supranta tiek kad jie nieko nesupranta tada jie labai daug supranta Cha cha

deja deja as viska suprantu ir delto jus uzjauciu nes pagal tikra statistika vyrai yra protingesni uz moteriskes Cha chaCha chaCha cha

deja jau prisisnekejo as jau laukiu triju bankiuAlus

vyrai yra laikomi protingesniais todel, kad dauguma ishradimu padare vyrai… nes senoveje moterims gauti ishsilavinima buvo neimanoma ir nepriimtina Cha cha taigi salygina vyru protinguma leme socialiniai veiksniai Šypsena

Cha cha Cha cha Cha cha

nu del to as nesigincisiu nes tuo metu negyvenau bet zinau viena tad buvo ramu o dabar spurda jos kaip zuvys keptuveje Cha chaCha chaCha cha

ja ja…

linksmas filmas