Dar karta apie moderatorius, sveika prota ir...

LCG neisizeisk,bet cia jau tu nusisnekejai.Moderuoji foruma tu su vaikinu, kurio nickas buvo Rally, o Ralis ir Ralis. yra vienas ir tas pac zmogusTaipIr tikrai netau sakyti maruxz’ui, kad jis del ralio nesamones snekaLaimingas

`As tokiu zmoniu nemegstu Piktas Piktas Piktas,tokiu bangoje negali buti Blogai Ne Žliumbia Liūdnas

Tai kaip, Raliais jau pasidalinote?JuokiasiJuokiasiJuokiasi Kam kuris…Mirkt
Aš suprantu kai dar vyrai negali atsirinkti savo moterų, meilužių, sugulovių, bet čia, kad šitaip, vidury baltos dienos …ApakęsApakęsApakęs

Nieko tu nesupranti. Ralis - mano zmona… Cha cha

Tai jau Girtuokliu du kart reiktu patylet. Jei ten gyvenimiskos rimtos temos, ka jis rasinejo i Šeimą, tai lai verciau eina jis geriau i privata su Varliuksciu pasisneket tom temom.

Apakęs Jau ir žmona? O čia kuri?Nekaltas Pamenu, skandalas buvo Bangoje, kai kažkuri užtiko Tave lovoje ne su ta… Mirkt

GeraiGeraiGeraiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Gerai jau gerai, pats susipainiojau Nekaltas O siaip tai cia ne lietuviu mokytoja, o mane reikia uzjausti, kad tokia mokytoja turiu, kuri mane tiek ir ismoke MirktCha cha

Visi čia susipainiojo … Cha cha Nenustebčiau , jei ir pats Ralis nebeatsirinktų, kuris jis čia iš jų …Cha cha

neturit jus matau ka veikt galiu patart jum visiem viena dalyka GET A LIFE!

1.5 metų senumo temą pakėlei

po kiek parduodi?.. Nekaltas

kazkaip chia ta nauja banga pasidare (5ta karta gal jau) neprates buvau kur kas yra vakar nebuvo ka veikt ziuriu pershokti i bangiechiu kapines smth. mh galvoju kas chia per *pimp…*nia tada ir pamachiau chia xebra parinas ant tu moderaturiu durniu laivas nu nesusilaikiau ir parashiau

jo, ziuret dar ir i data reikia Cha cha