dar karta apie darzelius

Siuo atveju reiketu aukleti suaugusiuosius, kad vesdami savo augintinius laukan, malonetu ir ju iskakota turta surinkti ir ismesti siuksliu dezen Laimingas

Gal darzelis ir geras - nezinau. Bet kad Liubertienes mokykloj nieko neismoko - tai faktas. Ten mokytojai subines laizo tu turtingu teveliu vaikeliam. Mano bendradarbes dukra dvyliktoke is paprastos mokyklos mokina liubertienes abiturienta matematikos, tai sake, kad pas ji 4-tos klases ziniu lygis Apakęs O dukra mano zaide tarpmokyklinese kvadrato varzybose, tai liubertukai sausai gavo ir tesugebejo bjauriais zodziais varzovus aploti Juokiasi
Tai va. Jei neturit kur kist pinigu - leiskit vaikus i Liubertienes mokykla.

Moku aš už darželį ne tūkstančius ir ne šimtus, kadangi jis neprestižinis, o pačių paprasčiausias. Ir mano tikėjimasis sulaukti normalaus elgesio su mano vaiku nepriklauso nuo sumokėtos sumos, viskas priklauso nuo auklėtojos ir direktorės, kokią ten ji tvarką įvedusi. Dar nei karto neradau savo vaiko (arba kitų) į š… įlindusio (ar kur kitur)Cha cha
Taip kad gal tikrai vertėtų temos autorei patarti kažkam pataupyti pinigus ir vesti vaiką į normalų darželį, nes ten gal ir auklėtojos bus normalesnės
Laimingas
Manau, kad “prestižinis” dar nereiškia, kad tikrai gerasTūsas