Dantu protezavimas

vat jum juokinga, o man visai ne…norint eit pas gydytoja apskritai, turi but pats gydytojas, nes kitaip, tai…ir ne is manes reiketu juoktis Piktas

deja, apie kito danties istatyma as pati ir uzklausiau, ir jei man pasako, kad reiktu traukti du salutinius, o as atsakau, kad jie absoliuciai sveiki, tai man pataria, vos neispiriant ‘draugiskai’ i sikna, eit kitur, jei nepatinka Piktas

Tai cia nebent del kokios ligos Cha cha

tu ,kindziau,kaip visuomet teisus Šypsenaatsimenu,kai man vaikysteje istrauke 2 krum inius dantis…NES TAIP REIKEJO…del krevo sukandimo…aciu dievui,isejom is ssrs Šypsena

Dazniausiai ta “kokia” LIGA - DANTU EDUONIS (KARIESAS) —> —> jo komplikacijos (pulpitai, periodontitai)—>dantu netekimas. Cia tokia supaprastina schema Nekaltas

Dar klausimas pasistojo apie tuos, ple, protezus… Kazkokie nauji yra, tipo dantis maziau slifuot reikia, nei metalo keramikai. kazkokiu, kaip man pasirode, prancuzisku pavadinimu… Tipo nei plastikas, ne plastmase? Apakęs Mazu kas zinot?

Nezinau apie kokius tu cia stebuklus rasai,bet kuo daugiau dantis nuslifuotas tuo geresne protezo estetika,tik laikomumas prastesnis. O plastmase ar jos modifikacijos nebus niekad taip estetiska kaip keramika.