Dantistai....

JuokiasiCha chaJuokiasi

Idomu, SilverBat gyvas dar? Pas dantistus visai nebaisu

aciu dievui… mano dantu neikas nebelies Šypsena ot tai palaima Šypsena

Nežinau, aš irgi jų bijau Cha cha

as tai ne dantistu bijau… man graztai nepatinka Kandabet kai suleidzia nuskaisminanciu tai nebijau jau nieko Liežuvis

Tai kad dabar doze kai suvaro tai neidomu net buna. Tau kazka ten grezhia mala ir pan. o nieko nejauti. ŠypsenaNa ta shviesa tik i akis spigina. O siaip tai visx normaliai.

joo, tada tai budavo Gerai Juokiasi Žliumbia Juokiasi

… o paskui puse dienos nejauti lupos kokios ar zando… Cha cha taip uzsaldo, kad net negera Juokiasi

Reiks eit uzserigistruot kita savaite Nekaltas

paprashyk kad priesh ka nors krapshtydama nuskausmintu… man padejo… nueidavau… pamiegodavau valandele… ir eidavau namo… dingo ta baime kazkur…

Vat pamenu prie ruskiu mokykloje koks dantistas buvo. . . Tai aina na Baisu

priziuret dantus reikia tai nereikes nei graztu nei kaltu nei pneumatiniu kuju Cha cha a man gerai- nueini karta per du menesius apziurineja pasikarapsto ir nieko nerades atsoka Cha cha

toks kvapas malonus tenai Niam niam

nueik pas labai gera , miela dantista ir pamatysi kaip nuomone pasikeis (bent jau man padejo ) Šypsenadaba myliu dantistus Cha cha Juokiasi

oi… Pavargęs Kai gręždavo visa galva kratydavosi Baisu Juokiasi

ko čia skundies Nekaltasuž tai duodavo tuščių dėžučių nuo adatų ar dar ko nors Niam niam

kokias dar dėžutes? Aš nieko negaudavau Žliumbia, nes dantistė buvo bjauri stora boba Piktas Liūdnas

tada gali pagirt save už drąsą Taip

Taip, Mėtka, tu šaunuolė Apkabinimas Cha chaAle, matai, kai tatos nutempdavo vos ne už ausų, tai niekur nedingsi Ne

nepriminkit… man ryt pas dantista… Nežinau