Damn Skaidula

Matai, jeigu būčiau tikras, kad pasikoliojus jie SUGEBĖS jį sutaisyt…

niekn jie ten sakys swarbu,kad imei sutaptu ir garantija nebutu pasibaigus

telefono dokumentu niekas neperrasineja, psikeitus savininkui.
svarbu, kad tu tuos dokumentus turi.

na nebent reikalas prives iki pinigu grazinimo… tada gal ir gali kilti kokiu nors nesusipratimu… bet cia gi jau paskutinis imanomas sprendimo variantas… jis labai labai retai ivyksta, nes pardavejui tai toli grazu nedidina pelno :]

Tavo atveju telefono isvis neturejo remontuoti, nes kiek suprantu, atnesei tik telefona ir garantini talona. Priduodant taisyti garantini telefona reikalinga: telefonas + garantinis talonas + cekis arba saskaita. Kitu atveju garantinis aptarnavimas neturi buti atliekamas.

pwz pas bite to cekio nereikia,nes kai perki telefa tai tai jie cekio neduoda

Kaip gali cekio neduoti, jei moki grynais?
Nebent platina nelegaliai iveztus telefonus…

nzn.bet kai pirkau is bites tai nedawe cekio.kai draugelis pirkau jau penkta telefa is bites tai jam irgi ne karto nedawe

O tu ka galvoji, kad tam Siemense asilai sedi?
Jei telefonas rysio testus praejo, gedimas nepasitvirtino, tai ir atidave, niekas ten tavo telefono nesaldys saldytuve ir nesigilins i aplinkybes.
Ir is vis kaip ten jie sugebejo priimti telefona garantiniui remontui, jei atnesei be pirkimo cekio.
Spainetoj tai is karto butu lauko duris parode.

pasitaisau 6 draugelis jau telefus yra pirkes ir bites ir ne karto nedawe cekio

Aš rašiau ne apie Siemensą, bet apie Skaidulą, šiaip jau.

Nesu tikras, ar jį ten apskritai kažkas rimtai tvarkė. Nes pirmas dalykas, ką pastebėjau iš serviso atsiėmęs - kad abu gedimai, dėl kurių į tą servisą pridavinėjau, taip ir liko nesutvarkyti.

Manu, kad tuo atveju, kai klientas skundžiasi jog telefonas šaltyje neveikia, rimtas servisas ir turėjo jį testuoti kišdami į šaldytuvą. Aišku, aš labiau norėčiau kad dabar jie susikištų jį kur ne kur kitur, neiškinsiu kur, bet remontuojant ir testuojant sąžiningai - kišti reikėjo būtent į šaldytuvą. Yra gamintojo normatyvai - prie kokios aplinkos temperatūros ir oro drėgnumo prietaisas privalo veikti. Jei servisas neturi galimybių tai patestuoti, neturi tam skirtos specialios kameros - tai gal prastas servisas.

Pirkimo čekiai išduodami tada, kai daiktas perkamas už grynus pinigus, už pilną kainą. Įdomu, kas tau duos čekį, kai telefoną gauni pagal Bitės ar Omnio lojalumo programą ar perki iš kokio Tele2 už ‘1 Lt’ ?

…Pirkimo čekiai išduodami tada, kai daiktas perkamas už grynus pinigus, už pilną kainą. Įdomu, kas tau duos čekį, kai telefoną gauni pagal Bitės ar Omnio lojalumo programą ar perki iš kokio Tele2 už ‘1 Lt’ ?..

[/quote]

Mielasis mano nesvarbu uz kokia kaina tu perki telefona jei moki pinigus tau duoda ceki. Jei perki kelis telefonus ir imones vardu tada kas be ko imone praso saskaitos fakturos prie kurios prisegamas cekis
Zodziu bet kokiu atveju cekis turi buti
Jei pirkta uz taskus tave galima drasiai nukreipti i salona kur tu gali drasiai prasyti israso kad tokis ir tokis telefonas yra gautas uz taskus
taigi viska galima gauti as pats jau pora aparatu pirkau uz 1 lita ir visada prie garantinio talono cekis budavo prisegamas taip kad nereikia cia man lia lia

mano manymu reiktu kreiptis i to operatoriaus atstovybe is kurio imtas trelefonas. Nes operatoriaj visada labiau suinteresuoti kad ju klientaj butu patenkinti negu kazkokios tajsyklos. Pvz. Tele2 turi spec. zmones kurie uzsiema problemomis su garantiniajs telefonajs. Galu gale galima parasyti skunda tiesiaj i Omni ar Bite, nzn kas ten pas jus. Skambinti i klientu aptarnavimo skyriu ir t.t.

karoce nemyzhk o weik !