DaLIvių auto:)

Panašiai ir yra, jei pamatuoti. Taip

tai ir sakau,kaip is esmes i sliwa gali netilpti du zmones suage i gala Mirkt as itariu,kad daug kam uzsiciklino e30 arba kregzdes galines sedynes,kur tikrai nebuvo vietos,nors ir ten ramiai 3 liaunos pacankes tilpdavo Taip

Ble skaitau skaitau, net daznai nespeju visko perskaityt.Kartais gal tik 10% perskaitau.Apie parasyma net nekalbu.Is to iskyla klausimas- is kur pas jumis tiek laisvo laiko?Ble lyg ir oras zjb (bunas kas 10min), lyg ir mini savaitgalis, bet kaip pylesi paklodes,taip pilasi Cha cha

uz posta banga moka 10cnt Taip

Kekvieno dalyvio ar tik tavo pacio? Cha cha

Visų pinigų neuždirbsi. Cha cha Tai vat ir kalbam. Cha cha Nors ką ten, aš dar darbe esu. Juokiasi

sedziu dabar, galvoju. sumeciau plius minus kiek kainuoja man bmw per menesi savo islaikyt… skaiciuojant per du metus, nuvaziuota 50k km, realiai kuras apie 210eur per menesi, draudimas 75 eur menesiui… dar pripliusavus kelis remontus nedidelius, tepalus, kalades ir du padangu komplektus gaunasi ~400eur per menesi. ktu nx brungus malonumas Vau! realiai su palrastesne auto i 200 tilpciau manau Ufff

kaune gyvenant draudimas 75eu mėnesiui? tai kiek tau metų, 18? klevo lapas? avarijų prisidirbęs? Vilniuje 15eu gaunasi man

apie kasko kalbam? man 24, tuoj 25, tai pigs truputeli. civilinis plius kasko beveik 75 eur i menesi. kadangi man iki 25m patenku i rizikos grupe, marke bmw ir dar daug kilovatu. avarijos tpfu tpfu nei vienos Šypsena

daugumas cia ciuju dirba dar Mirkt Juokiasi

heaton>visi gauna,bet perveda man vienam,jie tik malonuma jaucia komentuodami Cha chablia,draudimas vos ne 1keur metams Vau!

siandien razborkes su kazkokiu teisininku turejau… eina nx Ufff Ufff Ufff kazkoki suda leidzia, ir per makufeli su bonke negali duot, o dar ir atsisaudyt turi bole menije, ir mastyt ka ir kaip sneki, kad atsisylint, ir neturetu ans kabliuku teismams. ble jau geriau su 100 marozu, nei su vienu tokiu, praktikos turinciu ir mokanciu demagogint. Apsvaigęs Apsvaigęs Apsvaigęs ziauriau varo nei tiuremscikas- kas teisus ir kas neteisus Juokiasi

Ple 7e i men ir tai galvoju kokio b taip pabrango, bet aisku ld duoda papildomu naudu, tai paemiau.Kasko uzskaitau tik vagystes atvejui.

tai cia su kasko itariu…

Tai jo su kasko,tikiuosi 75e men Cha cha Bet kai kiti uz tripangeli basliuoja kad ir 300e metams plius dar 100e francize,nesuprantu.Realiai as vairuoju 16metu be kasko.Paskaiciuojam kiek sutaupiau?

gerai,kad pasiseke saugiai vairuot,realiai dabar paimk kokia masina uz 10-15k,subliauk i medi prieki,puse masinos kainos remontas

tai cia jau pats kaltas: Cha cha

cia i savikaina iskaiciuota Cha cha zodz. brungus reikalas. mazu reik nusileist ant zemes ir skoda i miesta ir i soda lekt Ufff

  • dar nepamirskim, koks atlyginimas per men, pas Algirdeka :wink:

Dr ,bet cia reti atvejai.Daugumoj tulam lietuvaiciui ziauriai neapsimoka tie kasko.Geras dazymas 100e detale.Jei su metiniu kasko uz 300e ir 100e francize nusidazys Petras pora daliu pirmais metais ir pora kitais, tai jam kainuos 1000e,neskaitant kasko pabrangimo antrais metais.Uz 1000e galima visa masina kokybiskai perdazyt ±.