Dailės klubas. Rudeninės idėjos.

Vėl pradėsiu aktyviai piešt Gerai pagaliau atėjo įkvėpimas… Tik vat atsiranda amžina problema - kai kokybiškai nufotografuot…

Atsinesk pas mane, kokybiskai nufotkinsiu Laimingas

NUpaisyk ta aistra, kokia zinai-be emociju. Kietas

Būtinai Šypsena… Turiu kelis naujus neblogus darbus. M… Valentino diena. Nupiešiu dažną gyvenimišką situaciją, kai per laiko, meilės harmonijos stoką ta meilė užrūdyją kasdienybe, darbais ir lieka kažkur pamiršta. Tada sudūžta viskas…

aistra yra emocija, o emocija be emociju, lyg ir nelogiska. Nekaltas

;]]
nu gal sugalvosiu ka nors.
bet jau zinau kad pas visus bus daug raudonos Myliu Cha cha

Iliuminatai, pas visus ta pati beda, visi fotografuoja ir visi lygus cia… nebent kas nors turi profesionalu fotoaparata Klasta

Taip, bet ne su telefonu Cha cha

Manau aistra yra instinktas…

Keista, bet po antro bruksniuko savopaisalioneje raudonos spalvos nerandu…
Nu savo fotiku nesiskundziu mano gerutis EOS’as 300D Digitalas-myliu jiBučkis

va cia jau problemele, jei tik telefonas po ranka…

O, gera ideja, isaiskinkime kas yar aistra?
instinkas ar emocija.
ji instinktas, tai sakote kad ir suniukai yra aistringi? Nekaltas

Tada as privarysiu raudonos Cha cha

Jau Cha cha http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1473384-=(833253928 pripeckiojau Kietas
KAi darbe nelabai yra ka veikti su visom turimom priemones dar nupeckiojau Cha cha

nutu greita, mna reikes matyt ryt besikaupiancie depresija prie lapo liet…
labai blogai, kad paziurejau tavaji piesini, kuris man patiko… dabar tai man darys itaka.

Nu zinai kai uzeina tai labai greit, pabruksniuoji…
O tu i ji nekreipk demesio… as labai produktyvi ,pabraiziau dar keleta eskizu aisrtos interpretacijomis Cha cha ne pries gera cia oi ne pries gera Kietas

vel bite kvailioja… Nekaltas

pasamone tavo pieisni jau uzregistravo Liežuvis
piesk, piesk, gal mano produktyvumas nuo rasymo link piesimo perikels…

Ne liežuviu-rankomis darbuokis ir nesikabinėk, prie mano popieraius Liežuvis

pasikuiciau Wikipedijoj

Aistra - visą žmogų ir jo esybę apimanti ir kartais persmelkianti emocija. Lotyniškai dar kitaip vad. passio.

Aistra gali pasižymėti meilė, neapykanta, žmogaus atskiri darbai arba visa veikla. Entuziazmas suprantamas kaip tolimas sinonimas, kai yra intensyviai siekiama kokių nors tikslų, pavyzdžiui, kolekcionuojama, ginamos gyvūnų teisės kuriant tarptautines organizacijas etc.

Literatūroje bei apskritai mene aistros reikšmė didelė. Ji vaidina svarbų vaidmenį tiek pačiame kūrybos procese, siekiant jos aukštumų, tiek ir dažnai pabrėžiama bei įamžinama įvairiuose kūriniuose.

Ryškios (literatūrinės bei realios) asmenybės dažnai pasižymi aistringa veikla, peraugančia entuziazmą ir jo kupiną veiklą. Kraštutinis aistros variantas - fanatizmas, kai ignoruojama racija, sveikas protas ir bet kokiomis priemonėmis laikomasi vienos ar kitos idėjos.

Rodomas puslapis “http://lt.wikipedia.org/wiki/Aistra

darbuojuos rankom tikrai intensyviai,tik raideles delioju…

TAi va, ko gero sniegas mane taip ikvepe Laimingas, po 5 men. liudno rudens Cha cha

010203, labai, labai Gerai
Mirkt

siandien ant ledo ciauziau, tai gal ir as ka isgimdysiu…

Nu pas mane tai tokia aistra Apsvaigęs “aistra sokti” Be be be

http://images.bite.lt/banga/files/content/200701/45bf2cd270299.jpg