dabar tai jau juokinga

Juokiasivargse, dabar galim ir pasijuokt, bet tada…Baisu

Cha cha buna,tikrai buna visko Šypsena

Ziauru Cha cha man tai per komunija viskas gerai buvo Angelas Laimingas

…o mano brolis taj baznycioj apsiveme…Cha cha

PasitaikoNekaltas

nepasiseke … Juokiasi

nu ir buna bajeriu tokiu per komunija…NekaltasCha cha

warshkele… Taip Apkabinimas

o tu nebandei niekada ko nors panasaus jam?

idomiai idomiai… NekaltasNekaltas

gaila kad niex nenufilmavo, o tai tikrai pirma vieta tarp nevykeliu butum paemusJuokiasi bet ir sekasi zhmonem, tikiosi dabar nebetokia ishsiblashkiusMirktCha cha

padegt plauku nebandziau nes pas ji nelabai ir buvo ju…bet esu irgi daug negeru dalyku pridirbus, viena kart manes neisleido i lauka,nors as labai norejau, tai paskui pas ji atejo draugas ir brolis isejo i laiptine pasneket, tada susiradau kazkoki rakta namie sugrudau i spina ir kazkaip pavyko uzrakint duris, bet atrakint jau niekaip, tada brolio draugas ejo kopeciu ieskot, ilipo i namus per balkona, bande atrakint bet niekaip nepavyko, teko laust duris tadaBaisu

per pirmaja kumunija irgi zvake rankose laikiau, tai kai kunigas dave paploteli as jam pirstus nudeginau Cha cha atsoko kaip nuo velnio Cha cha

p.s. o mergiskai, kuri stovejo salia kazkas plaukus padege Cha cha

baisu Baisu

bet man per pirma komunija wiskas oki buwo Taip Cha cha

chia per mishes wisaj nesenaj, buwau atsiklaupus, ir kai stojausi uzhkliuwau uzh kilimo ir wos nenuwerchiau “dedes” laikiusio wyna Pavargęs Cha cha

jecheche chacha cha chuchu chichichichi chacha cha cha jerguteliau kaip smaguCha chaCha chaCha chaCha chaJuokiasi

Juokiasi

NekaltasŠypsenaMirktJuokiasi

aciu uz komplimenta

Flirtas

ale ir nenuskilo…NekaltasŠypsena

Oij vargsyte…BaisuBaisuNekokie komunijos prisiminimai…Nežinau