:D

Sian teko 4ryto kilt i pratybas, bet jau baigesi mano pratybos Cha cha

Tai neblogai,sake pazystamas,kad is viso kvietima gavo 3 savaitem isvaziuoti i pabrade lyg,px du vaikai ir t.t. buvo Šypsena nu bent pailses nuo rutinos,nes tarnavo berods vos ne 10 metu atgal Cha cha

Nu nakui tokius gyvenimus, jei komandiruotė kaip išgynymas Šypsena

o kas apie tai kalba? Paplepėkim su kariuomene kitaip buti nelabai gali Šypsena

man ciuju net labai patiktu, bet poniatyjos neleidzia. Juokiasi

Zhakai, zinok zjbs visai ir ypač vasarą. Pakeist aplinka, veiksmo yr, mergų yr Cha chaKipšai, pas mus biski kita funkcija, negali musu niekur siuntinėti, nes nebeveiks sistema.

Ten išganymas turėjo būt ne išgynimas Cha cha Aš apie tai, kad kaip savęs reik nemylėt, kad dasigyvent iki tiek, kad komandiruotė būtų kaip poilsio forma.

ciuju ne vienam komandiruotes vien del Butelis kaij isganymas. Juokiasikita vertus, kiekvienam sava. ash kaij darbo reikalais su dvirka varineju, man nesijaucia, kad dirbciau, nes as ir taip varineju pastoviai. o aplinkiniai uzjaucia mane, ir bando paprotint, kad mol uz ka tu saves taip nemyli. Juokiasi va tau su dvirka ten reiks vaziuot, vai vai. Juokiasi

Zhakas> ai ne,ne taip gal surasiau,antras vaikas gimes nesenai,nori pasidziaugt ir padet,o isgyna i pratybas be klausimu Šypsena tai bus konkreciai aplinkos pakeitimas seslaus Cha cha

bendradarbi su dviem mazais vaikais irgi paeme trim savaitem, dar savo pirstines liepe pasiimt Cha cha