D R A G A I Giraiteje (orodrome)

Nu buvo vienas is banginiu su Nissan 200sx bet mazai jis ten dave vaizdu bratkis su savo 200sx dave vaizdu uzsikabines buvo ant dragu Šypsena

Negalejau atvaziuot gaila.
Jei tamsiai melynas, tai ne banginis ten… Dave jis ten vaizdu su tuo SX’u?

tas 200 sx tai jauciu ,kad mano mx6 buvo Šypsena nes nemaciau banginiu 200-nio Šypsena

Arba Cha chaZaz vs Nissan Skyline gt-r

Nu as meniskai man tai ten gaidys buvo kad jabytute…NekaltasNekaltas
kai atvaziavom kokia 10 val tai dar px buvo,o paskui tokia betvarke kad nesamone… chebra nusprendzia vidury trasos masina kokia su***** pasilikt… PiktasPiktasPiktas
nu bet siaip ar taip jau po 12 val buvo idomiau Šypsena

Siaip smagus dragas buvoŠypsena kai kas net ir po pievas ofrauda dare. xexe. tik kad as su savo preliudu truputuka pasishikau Girtas

Xexe… visai nieko dienele išpuolė… Vilniečių šaika su gražiais Pežais ir vienu sudarkytu bimbalu Ne
Vienas autobanginis kažkoks su 200sx malėsi… draugas sakė kad su labai šustra dulse tas sx’as, kurią galima tik štatuose gaut… nžn ką būtent jis turėjo omeny… Šypsena
Bet astromis ir visokiais kadokais - GSi tai nusivyliau… tas pats minėtas mano draugas visus 3 važiavimus laimėjo (du prieš kadoka ir prieš astra) netgi stipriai nespausdamas su savo Tigra 2,0 sohc
Tai negi toks lievakas tie GSi? Juokiasi
p.s. nieko nenorėjau ižeist Šypsena

varusiu shiandine prie soviniu gamyklos padaryt drago

JaWa Vs Honda

Cha chaLaimingasTūsas

gaila vistiek masiniukas, o taip sudrapalint… Nekaltas

Ten tikriausiai seimininkas trumpam paliko del kazkokiu priezasciu (benzas baiges ar pan.) o kazkas ja laabai isniekino.

o kas ten nutiko kas tai askonai ? maciau tik kas diena bent po viena pievose ten pastringa dumbluose Cha cha

O ta ascona jau nuvilko?

nu va prasidejo draginimu sezonas…

jis randasi prie uzledziu puto plasto gamyklos, dazniausai vyksta vakare!
pirmadieniais ir ketvirtadieniais