CX65 SW atnaujinimas naudojant DCA-510 kabeli?

Nu blyn…Kaip tau su dca 510 pavyko?Kokie draiwaj?

Wa sawo cx’a atnaujinau su orgu DCA-510 ir galiu pasakyk,kad cia priklauso nuo pc,o ne nuo laido. pas wiena draugeli pwz net telefo neranda progse nors usb kabeli rodo,kad tox pajunktas,pas kita draugeli pagawo wiska ore,bet softo nebuwo imanoma atnaujint,tik wa pas trecia draugeli nejus wiska buwo galima padaryt ir progse telepa atrado ir softa atsinaujinau. tai wa. mano is wados tokios,kad cia nuo pc priklauso.

Vakar siemens-club.ru forume gana ilgai skaičiau apie sunkumus atnaujinant FW. Ten buvo aprašytas ir Tavo atvejis. Pasiskaityk, jei rusiškai skaitai (nu bl…, kaip galima nemokėti rusiškai Nekaltas. Nu bet aš angliškai irgi tik pusę suprantu Cha cha).

Va puslapis. Šiaip tai ten viską reikia nuodugniai perskaityti, nes bus kaip su M55 Cha cha. Bandau versti Tau reikiamą vietą: Jei meta “No answer from Mobile, maybe not with new Update-Concept ?” arba “Error on waiting for Ack EOT” tai reikia išjungti telefoną ir programoje WinSwup32 (servisinė updatinė programa, ne oficiali) dedam varnelę ant Pre-Chek. Toliau veikti LABAI greitai: 1. Programoje spaudžiame “Start”; 2. Tik tada !!! kyštelti kabelį į telefoną; 3. Trumpai spustelti Iį/Išj. telefono mygtuką. Nepamiršti, kad telefonas turi būti pakrautas ne mažiau kaip 70 procentų. Jei kabelis DCA 510(512) arba MA 8720C(P), problemų kilti neturėtų. Toliau forume rašoma, kad veiksmai 1,2,3 turi būti atlikti per sekundę (aš irgi Pavargęs, bet taip parašyta), jei uždelsi nors akimirką daugiau - nieko nesigaus. Paprastai chebrai gaunasi iš 10-15 karto, taip kad kantrybės.

Gerai Augi. As vis i sita tema uzsuku ir galvoju,ar duos bent kas koki gudresni patarima, ar visi tik pasakyt,kad atsinaujino sugeba Šypsena

Gal ja uyra originali sw41? As turiu sw36, tai irgi zjbs Laimingas