Crysis

JO man ir buvo pasitaike buguŠypsena kai naparnikai saudydavo i jau nudobtus priesus, kurie budavo ore sustingeCha cha

Nu bet px, siaip bendro zaidimo vaizdo negadinaŠypsena Manyciau sekancioje dalyje bus istaisytaŠypsena

Da nedajau iki tol, bet kuo toliau, tuo bugu daugiau. Daznai pasitaiko isloadintas seivas turi buvusio veiksmo pasekmes (nulekusi kaske Cha cha) ir pan. Smulkmenos, bet kartais ugnies nebesimato, leguskos ore straksi Nekaltas niekai, o paskutinisyk naparnykas pastrigo i lavona saudydamas, o paskui ir visai misijos ivykdyt neina… perkroviau geima ir susitvarke, ale… Nekaltas
Asus matkes Q-Fan ijungimas pridejo bent 5 fps Cha cha buvo silent. Jauciu H2O dar daugiau pridetu, ale tyyyyngiu dirbt…

Spoil
Cia jau pati zaidimo pabaiga. Uzlipa du monstrai, vienas (pirmas) mazesnis, antras gigantiskas. Pirma uzkapoiji paprastais ginklais, o antra su ta patranka. Pradziai issaudai su paprastais ginklais turetus, kad lektuvas arciau priskristu, o tada jau su patranka taikykis i ta vieta kur lektuvo igula rodys(pradziai i kaire "ranka" tada i desine). Na o veliau jau ziurekis.

kokiu budu ta mostra uzkapoti, kai ant laivo jis ateina. Paemiau is laboratorijos ta super duper ginkla, bet kazkodel man rodo su juo visada kad no rarget locked. O su kitais ginklais tikrai speju jo neina nugalabyt. dekui

Man atrodo startui crysis nepatinka vien del to , kad pc normaliai nepaveza, o jau is to vystosi savaiminio atmetimo reakcija, panasi i saviguodaCha cha t.y. nu nepasileidzia tai ir velniop man jo reikia vistiek “****as”.

Vat ir bando vargselis itikint aplinkinius, kad geimas yra “sh”, mat jam tada lengviau bus pernest ta netekti to malonumo, kuri patirtu zaisdamas tikrai puiku zaidimaCha cha

Vnz start, valink tu is sitos temos ir bus ramu, nuomone, kurios visiskai nesugebi pagrist mes jau zinom tad… ar yra prasme daugiau diskutuotLabas

Kas zino, ka daryt ten su tais korejieciu tankais? Kaip juos pasalint??

gal kas glit duoti pakvietima i LM nes noriu parsisiusti CRYSIS [email protected]

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=486434

Seeders: [ 229 | 33 MB/s ]
Leechers: [ 230 | 19 MB/s ]

http://freerus.ru/2007/11/11/crysis-2007-razor-1911.html