Coveriai

Pati nebijau, bet yra pazistamu, kurie bijo. Pradeda alpt ir panasiai… Šypsena

man tik idomu, tie “nebijantys” kiek jo is tikro mate, to kraujo…? Nekaltas

nebijau

nebijau as kraujo, bet taip, mano dauguma draugiu bijo, nesuprantu Apakęs bijau skausmoDrovusNekaltas

Kai istinka shokas ir reikalinga skubi pagalba,net nepagalvoji apie tai,jog bijai kraujo Apakęs Man tik siek tiek slykstu ziureti i zaizda,bet susivaldau Nekaltas

Is venos? Baisu Apakęs baisu, baisiau but negali Kanda viena karta nualpau po to, tai krauja is venos eme…Drovus labai bijojau Girtas

Gal tu turi kokiu psichologiniu problemu?.. Nežinau

[quote]lavrynka rašė:

niu kodel jus taip manes visi bijot juk mano darbas toks visai nebaisu ish to pirshto man teko ir paciai sau imti per praktika ko0legijoje

Mirkt

[/quote]

matyt todėl, kad lauki lauki tos adatos ir bacŽliumbia, o po to maigo maigo tą vargšą pirštą, o kraujas iš susijaudinimo nebėgaNeCha cha

kur tu tokiu vaizdu matei? Baisu

[quote]shokoladine rašė:
Is venos? Baisu Apakęs baisu, baisiau but negali Kanda viena karta nualpau po to, tai krauja is venos eme…Drovus labai bijojau Girtas
[/quote]

kaip kam… man nieko baisaus - visad žiūrėjau, kai traukė (kiek traukėNekaltas)Taip

kaip kam… man nieko baisaus - visad žiūrėjau, kai traukė (kiek traukėNekaltas)Taip

[/quote]

dieve kaip slykstu
Veee Nežinau

nope Liežuvis esu visishkai sveika Kietas

kraujas - zmogiska… taciau nera labai malonuNekaltas

ammm… na as pusetinai, buna kad net silpna daros, kai pamatau, atrodo tuoj nualpsiuNekaltasNekaltasNekaltas

smagej che Cha cha

neApakęs

Bijau…,kaip kpks uodas…,va taip ir pasireiskia…Veee

Tik bakst ir viskas Cha cha

nebijau Drovus
daznaj matydavau matytNekaltas

savo nebijau Cha cha o jei kitiems fontanais tryksta tada galeciau ciuju ir nualpt Juokiasi