"color settings" photoshop'e

abu turi ir zalia, ir raudona ? Mirktdarbe sedziu su ofisiniu LCD, namie su CRT (pakankamai levu). To LCD beda su tamsiom ir sviesiom vietom. Ten arba nera detaliu (viskas tiesiog juoda), arba perejimai suoliais vyksta(sviesiose vietose). Tai labiausiai i akis krinta. Is leidybos kazkada esu girdejes, kad sunku prognozuoti pagal monitoriu kas gausis popieriuje. LCD monitoriai netiksliai atvaizduoja spalvas ir neina ju sukalibruoti.

zhinok nzn Ne : Nežinau

tai bendros vieningos isvados neprieita. Gerai, o koks regionas pas jus nustatytas yra amerikos, japonijos, europos…

Regionas buvo nustatytas US, nes taip gavosi instaliuojant Cha cha o paziureti noro nekilo Cha cha Dabar pakeiciau i Europa, is idejos Cha cha

ir kaip Nekaltas as kai buvau pakeitus i europos tai nepatiko photoshopui ir klausinejo vis ar konvertuoti ar ne Nekaltas

Spalvu profili palikau ta pati, tai nieko neklausineja. sRGB nustatyta. Europinis yra dar AdobeRGB, va tada ir klausineja. Ir dar pagalvojau, jei jau instaliuojant PS CS default yra sRGB, tai matyt daugelis tuo ir dirba Nekaltas

kiek keisi vertikalia padeti ziuredamas i skystu kristalu monitoriu tiek tau skirsis spalvos ir taip toliau… geriau CRT (ar kaip ten tie monitoriai) ar plazminiai… Liežuviso pasakychiau 1998 standartas kaip skaitytusi jau senstelejes… nejaugi nera naujesnio standarto??? gi texnologijos daug daugiau pazhenge i prieki nei buvo tais metais… tai ka prarandame milijardus spavu atspalviu naudodami 98??? Cha cha Cha cha Cha cha

Neziurekim, kad AdobeRGB standartas “senstelejes”- teigiama, kad joks siandien egzistuojantis irenginys dar negali isnaudoti viso jo potencialo, ypac zaliojoje srityje. O kas cia i monitoriu ziuri 45 laipsniu kampu? JuokiasiVa dar pastebejau, redaguoti nuotraukas butina esant pasirinktam monitoriaus sviesumui ir kontrastui, tarkim nakti dirbant sumazini kazkuri ju ir gaunasi visai kitaip. Nera ten reguliavimas proporcinis, gaunasi tonu disbalansas. Man pvz. panasiausiai popieriuje gaunasi, kai monitoriaus sviesumas 70-80% kontrastas 60-70% (ir suderinta Gamma) Nekaltas