Club \"Intro\": jūsų nuomonės

baltas interjeras veikia sizovai,bet asmeniskai man netrukdoLiežuvis…people renkasi l.jauni,bet draugiskumo jiems netruksta,sypsos visiŠypsena…kai paskutini karta ten buvau,atsoko fantazija dar kada eiti,bet dabar vel galvoju kada nors nukaktiMirkt

Buvau kazkada kazkuri treciadieni, dar pamenu buvo Bora, In stora, tai ir zmones rinkosi tokie daugiausiai jaunuoliai neformalai Laimingas Man patiko Taip Gerai

P.S. kainavo tikrai pigiai, rodos, 5 lt. Laimingas

Dar neteko ten lankytis.Kokia muzika ten grajina?

Dar neteko ten lankytis.Kokia muzika ten grajina?

Dar neteko ten lankytis.Kokia muzika ten grajina?

Visokiąąąąąąąą…NekaltasNekaltasNekaltas

muzika kaip uztaikysi i koki tuseli uzklysti…linxma buvo per istoriku tusa…girti snukeliai ,linxma muzikyte, pora panu uzstrigusiu tulike,istorikai ir ju draugai tikrai nepasisikoLaimingas

užtai penktadieni ten cool buvo… Šypsena Taip

Gaidys ten penktadieni buwo. Hardcoras viename, "metro" pasekta pasakele kitame, gauja extazy apsirijusiu vaiku ir nuwemtos sienos tulike… Kas ten galvojat eiti, siulau dar karta pagalvoti…

jau teko apsilankyti, labai mielos sofkutesCha cha

gera skyle ten, kuo jums nepatinka…

atsimenu kai grojo ANTIMANIAX, PLEDGE ALIANCE, SLOPPY LIVIN’ ir dar kazkas…

gero tooso buta…

pala… tai kur pasakele o kur hardcoras?

antroj salej nei pasaku nei hardcoru nebuvo…

apsirijusi maciau tik viena…

ir siaip… i tokius tusus reikia eiti su pozityvia nuotaika…

nu kuo chia daba shnekat apie mane?? a? Cha cha Cha cha Cha cha

uzjauciu Šypsena
neik i galva… imk i burna, neimsi i burna, duosim i galva ir paimsi i burna Šypsena))))

Na buvau kelis kartus , shiaip ten chiotka nueit shiaip pasedet , buratino pagert Cha cha

Intro vyksta labai ivairus vakareliai su gan ivairia muzika ir zmonemis.
Ir ko jus kisat visur ta Gravity? Jis jau atgyveno savo, viskas, pamirsom. Mazas klubelis, neidomus, viskas jame nusibodo. Ir tas stilius ir tie zmones. Nieko naujo, nieko nepasikeite per tuos gyvavimo metus.
Kodel kai kalba uzeina apie minimalizma visada prisimena Gravity?
Nu ir kas kad jie buvo pirmi?
Man asmeniskai Intro visai nieko, cia kazkoks vidurys, nesijaucia to blizgancio ir netikraus sharmo, rafinuotos nesveikai pasitikincios savimi aplinkos. O tas Intro baras it betonines grindys manau labai idomus derinys. Nera tai aisku geriausias klubas, nera cia viskas brangiai padaryta, o kas sake, kad kuo brangiau tuo geriau? Cia tiesiog alternatyva nuo kitu klubu, kai jie nusibosta. Manau Intro imanoma kartais nueiti ir pasitusint.