ciut gaziuko

Man neprilipo del dydzio X ar X’ras, nu ir kadangi turiu 2 ragelius, tai tada keist i vienodus, ir byski brangu gal net gaunas Šypsena o kas ten kitaip, tai apart fotiko ir mandresnio softo (kuris batareike taupo), ten daugiau nieko ner.

As savo 6s plus siais metais pasikeiciau i 11 pro max, nes baterija jau nekazka buvo, nunesiau i ideal, kad idetu baterija, bet atsisake, nes rado itrukusi ta mygtuka. Tada nunesiau idejo kinieti baterija, bet kazkaip ir ta tokia pirmus pora men gal tik normali. Tas naujas kai ipratau visai gerai, baterija laiko Gerai ir dar norejau, kad vandens nebijotu, nes vaiku video per atostogas po vandeniu su savosios praeitu metu obuoliu sukau, tai visai patiko Gerai Cha cha

Kas jums su tais aifonais? Su x pasikankinau porą valandų, nusprendžiau, kad toliau neverta savęs žaloti Ne

pripranti ir zaibys, 4metai android 6 iphone tai kolkas ios laimi visais galais

1+

6 metai sony buvo…dabar pora metu huawei, nu nera prie ko kibti labai, galvojau sony fotkina graziai, huawei foto kazkas tokio Taip

Cu, tai po obuolio lygiai tas pats ir su androidu būtų, t.y. kankynė. Aš 8 metai su obuoliais tai androidas atrodo visiška nesamonė ir sunkiai aš ten jame gaudausi, nepatogu. Nors po lyg trijų metų be kompo, o tik su ipadu, net ir su kompu jau nepatogu naudotis Cha cha Tiesa, visdar 4s obuoliu naudojuosi Ufff bateriją pasikeičiau ir viskas ok buvo, bet jau nemažai programų nebeveikia, teks nori nenori keist į naujesnį. Jau ir tinderis nebeveikia Blogai Cha cha

Qrwa pižonų pisbalis Apakęs Cha cha

kas ką pisa ???

Pixel 2 yra geras value for money, už mažiau nei £200 gali naują nupirkt. Švarus 10 androidas + root + adaway + vanced ir gaunasi afigienas user experience. Dar per nustatymus praleki, ir Girtas

Siandien reguliavausi zibintus servise Šypsena pries metus keistas draudimo uz 352 eur nelauzia spindulio… Paziurejau. Eagle eyes sc280 taivanio … tokie max 100 eur jauciu.

1+ TaipXpirit, Tave papildyčiau - 2xl+ Taip

Oho kokie visi ApakęsHuawei P20 sukasi antro metai - neturiu priekaištų už tokius pinigus. Man Huawei OS visai limpa

*pimp…*avejus Taip, tik realiai galvoju kad nereikejo keist p10 i p20 ar p30, tokie pat geri, tik brangiau.

7 pliusą trinu jau treti metai ir kol nenumirs tikrai nekeisiu. Nematau tikslo mokėti tokias šaibas už naują modelį. Net os ta pati, tai kas ten baisiai jau tokio geresnio, kad mokėti 1000€

Blia, paziurejau tik ka i veidrodi. Qrwa kad nebegrazus Juokiasi einu i kirpykla, gal pagelbes Apsvaigęs

nesigilinau labai ir nesidomejau, kaip su tais *pimp…*evejais ar neuzrauke ju palaikymo googlas?

o tai ne per shituos kitaicai snipineja?

Galim pagalvot kad obuolys nesnipineja, irgi reikia kamera uzsiklijuot su pleistru.

virs 2m turiu P20. Bet ziuriu siandien is tel negaliu komentaro rasyt - tik parasai raide ir dingsta mygtukas “issaugoti” Cha cha wtf? Gyvenam jau penkiesepart.lt/perziura/a496a304a57b82715dde1b9aa7c3cabf214. jpg