čiulpk -b-y-b-i- lAimėk butą !! :]

ciulpk du laimek tris

ciulpk 2 laimek 3 jomajo. kas cia per bezprielai darosi ?ka? kas per netvarka? gal jau laimetojas atsirado?? ciuju MArtynukas Niam niam

jo ciuju tas pac hehe

siaip dazniausiai taip ir buna kas skelbia tas ir laimi taip kad
nera cia ko gedytis gyveni ir dziaukis!!Tūsas

kon tu cia mazuli mon pasukauk skrabe veina, vuobala cia visi…Drovus

ciuju kad realiausiai kandidatai i laimetojo titula esat jus :]

o del to,kad kas skelbia tas ir laimi nenoreciau sutikt!!
siuo atveju loterija vyksta sazinaigai:]

Įtariu gaidukai Jūs bl. tuoj čiulpsit patys sau kur nors kamputyje susiriete - vaflistai, spermaglotai c-h-u-j-e-v-i… rašinėsit čia bl. malalietkos nedapistitai, š-ū-d-i-n-ų negrų b-y-b-i-ų čiulpikai… Abortliekanės, skatobaza vaniučiaja, eikit p-a-s-i-p-i-s-t su dobermanais į savo šokolado fabrikus, arba pavalciuokit močiūtės kumpius…

loterija vis dar vyksta!! :]

Juokiasi

gėjus pas ir ciulpk pimp… lopas PiktasKandaPiktas

Č.i.u.l.p.k b.y.b.y kol kaula rasi
Č.i.u.l.p.k nečiulpes vistiek nerasi
O jei nerasi tai čiulpk ausį kol parausi
Kai parausi nusiprausiCha chaJuokiasiLabas

nu blyn,kiek gi galiu kartot:/
loterijos organizatorius pretenduoti i pagrindini priza negali!! o ir b-y-b-i sau ciulpti nera jokio tolko:/
nori paciulpt ,man ?? paskubek-loterija eina i pabaiga ;]

ei zmones-pasigendu aktyvumo!!Kietas

Nekaltas

Na štai. pagaliau liko vos kelios dienos iki bus paskebltas loterijos nugalėtojas. Į pagrindinį prizą pretenduoja visi šioje temoje pasisakę asmenys [išskyrus martyni, t.y. mane, nes aš loterijos organizatorius].jeigu kasnors labai nori laimėti butą, ir dar nepasisakė šiame forume siūlau kuo greičiuau tai padarytiKietas
linkiu visiems sėkmėsLiežuvis

-loterijos organizatorius-

Ale mandrumas nx tu lietuvaiciu… Cha cha Gerai

Provokacija viesai orgijai suorganizuoti ivykdyta puikiaiCha cha Jus cia dar paciulpinekit vieni kitiems, tai gal ne tik buta, bet ir viesbuti laimesitCha chaCha chaCha cha

:]

Dėmesio dėmesio!! NAUJA AKCIJA VASAROS SEZONO PROGA :]]