Cironkos avizeles

Tai tu nepaprastas mirtingasis? Pasigirk

As pries zvejyba visada pasiruosiu keles balalaikes tai ant vienos visada uzrisu cironkine varine.Man ji pasiteisina kur drumstas vanduo.Apsiniaukuse diena o jei giedra-seseliuose.Zvejojiu negiliuose tvenkiniuose.Turiu keliu dydziu cironkiniu avizeliu bet geriausiai kimba ant maziausiu variniu.Nieko nesu pagaves ant tokiu juodu .Man patinka kad ilituoti ploni,astrus kabliukai. Pernai buvo pasirode kazkokios panasios i cironkines grubesnes ir dar didesnes tai dabar pirkdamas atsargiai apziuriu kad neapsigauciau.Cironkines avizeles seniau pirkdavau Jablonskio parduotuveje [Kaune].Gal as ir labai naivus bet kazkaip nesitiki kad jis pardavinetu cironkines,paddielkas’'.

Apakęs Na o pas mus tai viskas ką gaunam aina tiesiai ant prekystalių Taip Liežuvis

Na, man cironkinė - nr.1 . Aš ja visada pradedu žvejoti.Gerai kimba ir ant varinės, ir ant juosvos Šypsena

nu cia pasiskatinejus tai isvada persasi viena reik bandyt paciam,nu nieko manau kelios svinines (Cironkines) nepagadins mano arsenalo Šypsena

tai kas nors gali ideti nuotrauka ar ne?

tai negi tokį Š gaunat? Apakęs Apakęs Apakęs Cha cha Cha cha Cha cha

Nu jo Taip negi dabar pradėsi gerą daiktą pardavinėt ??? Apakęs Baisu Ne Liežuvis Juokiasi Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha Cha cha

as pasakiau

Gaudydavau anksciau ant ju Kauno mariose,patiko.Pasiteisino varines ir kabliukai pas jas neblogi, ploni, tvirti ir astrus Gerai

jo jau nusipirkau bendysiu ezeruose kai ledas bus Cha cha pazadu parasyti koki ispudi paliko

Gerbiamieji moderatoriai,paprasyciau man asmeniskai paaiskinti kodel yra trinamos mano zinutes(istrinta jau ne viena).tikiuosi sulaukti issamaus atsakymo. Romka

gal gali priminti kokios tai zinutes? matyt ne i tema visai buvo va pries tai esanti loomio - pavyzdys kokios trinamos

as manau jum geriau zinot,taigis paprasyciau nesavivaliauti.OK Mirkt