Ciklo sutrikimai(tema merginoms ir moterims)

deja tokie sutrikimai lemia galimybe apskritai nepastoti. man baisu, jauciu, kad viskas slysta is po koju, bet pakeisti nieko negaliu.

Teorines galimybes nuo praktikos neretai skiriasi. Mirkt

Viena mano drauge turejo ir fiziniu priezasciu tokiam nereguliariam ciklui (rimtas moteriskas sutrikimas) ir ginekologai jai neprognozavo nieko gero. Skatino planuoti vaika ir ketino atlikti operacija pries planuojama pastojima.
Dabar augina du rubuilius pametinukus Angelas netyciukus Mirkt

"Nevaisingoji" Laimingas

Negi neturi kuo rupintis be savo dienu skaiciavimo? Drovus

Aisku, kad turiu! Taciau patikek, man nera lengva! Is salies ziurint visada lengviau atrodo!

niu niu, ramiai. viskas bus oki Taip
viena mano drauge turi tokia pacia problema…keleta metu gydosi, nelabai kas padeda, o ginekologe ragina greiciau gimdyti (tam, kad susitvarkytu viskas)…taip kad tokie sutrikimai jokiu budu nereiskia nevaisingumo. vat.
laikykis Labas

Kontraceptikai negydo šiuo atveju o tik imituoja reguliarų ciklą - tai kaip strutis kuris įkiša galvą į smėlį.

Kokias naudoji - turėtų sureguliuoti - gal per mažos dozės

šios priemonės kaip ir kiti mineralai tinka esant išsekimui dėl darbo, fizinio krūvio ar dietos ir pan.

Man irgi buvo nereguliarios. Vienas, du, trys menesiai praeidavo… Gydytojai sake: viskas gerai, turi susitvarkyt. Po to ir tyrimus dare, nieko nerado, prirashe homeopatiniu vaistu, nepadejo Nekaltas Po to nuejau pas endokrinologa. Padare kazkoki kraujo tyrima kuris kainavo Apakęs Bet uztat rado priezasti Gerai Tipo kazkoks baltymas nesigamina ir jei moteris (mergina) nesikreipia i gydytojus, tai ir nevaisinga gali likt Nekaltas Dabar kontraceptikus geriu, viskas gerai. Ir endokrinologas ishkart pasake: kai tik susirasi vyra, tekek ir vaikus gimdyk Cha cha Kodel? Nezinau…

Gal per mažai lytinius hormonus surišančio baltymo? Na tai būna prie policistinių kiaušidžių - beje dažnai būna nereguliarus ciklas - bet retai labai nevaisingumas.

Geriau l.daug ir iv., kad negaliu net pasakyt dabar. Nustojau vartot jau senokai, nes vistiek tas pats. ir as lankiausi ir pas endokr., bet nieko. Geriau pastojimui reikalingus "provera", "duphaston". Zodziu, nzn ka dar daryt, l.sunku!

Vis tiek nesuprantu - kas tave taip kamuoja? Negali pastoti? megini ir negali pastoti?

To Nnokiuke : ash rimtai rashiau ir ish savo patirties …

Nepergyvenk, mano draugei rimtai keli gydytojai aishkino, kad jau viskas ji teorishkai nevaisinga (bo pastoviai sirgo visokiom smulkiom moterishkom ligom), bet va nieko, pries keleta menesiu pasigimde grazia, sveika dukryte Cha cha

As ka tik pasidariau ta testa, tai gavosi, kad sergu 12 ligu Apakęs ApakęsNekaltas, na tiesa kiekvienos ju sutampa tik po 3-4 simptomus Šypsena
Bet ishkart TOOOOOKIA ligone pasijutau, kad einu pagulesiu, nes tuoj tureciau mirti.O dar apsivalgiau…Juokiasi

Galima apie tuos vaistus??? smulkiau, bo as irgi pastot noriu, o Neisheina. Liūdnas

Pievele: taip noriu ir pastoti. bet tam reikia reguliaraus ciklo, as jo tokio neturiu.

Nereali: kiekvienai vaistai skiriami individualiai pagal situacija. tad pirmiausia pasikonsultuok su gydytojais. "provera" geriau, nes skatina ovuliacija, o "duphaston" kelia bazaline temperatura. bet man jie itakos mazai teturejo. jei tik gali ju negerk, teigiama, kad jie l.kenkia organizmui.

Jei turi potencialu teti savo vaikams, tai nesuk galvos del ciklo. Tiesiog megaukis malonumu su juo, o su laiku ir vaikiukas pabels Mirkt
Reguoliarus cikas nera prielaida vaisingumui. Ne

kas per fix ideja? Apakęs

Kam sau problemu ieskoti?

Drauge, apie kuria rasiau, ir sirgo robo paminetu policistiniu kiausidziu sindromu. Nebudavo menesiniu po kelis menesius. Teoriskai ji pastoti galejo tik po operacijos. Praktiskai, kaip sakiau, - augina du saunius pametinukus.

KAM IESKOTI LIGU???

aciu! pasistengsiu islikt rami!

provera pastojimui netinka ir ne visada norint pastoti jtiks duphaston - tikslinga detaliau sužinoti kas kaip. Beje kartu tiriamas ir vyras - nes nevaisingumo priežastys 50 ant 50.