Cigaretes

nusuprantu as tu rukaliu, ir man px kad brangsta nors 100lt kainuotu man tas pats.Cha cha

tai ir isgerkim uz tai AlusLaimingas

Kokia tu savanaude, as tai irgi galiu istvert be nikotino, bet yra tokiu, kurie negali to padarytBaisuBaisuKanda

Na suzinojusi, kad cigaretes brangs - darbe prasysiu, kad pakeltu atlyginima (jei viskas brangsta, tai turi dideti ir atlyginimai). Ka ar as klystu?Nekaltas

Na siaip tai nemalonu buti salia rukancio zmogaus.

Man zin as nerukau!Liežuvis

visada galima paprasyti, kad nerookytu salia taves, arba paciaj pasitrauktiMirkt

na tai dar viena priezastis parista ta smirdinimasi Laimingas

Gerai…bl. Dabar mergos rūkys odinius cigarus su slankiojančiu filtru…ot.zjb.Cha chaCha chaCha cha

O man tai nemalonu sedėti šalia nerūkančio ir dar prisikvepinusio lievais pigiais kvepalais, nu ir ką dabar daryti…arba važiuoti paskui kokį 10metų pųvėką, kuris ryja tepalus ir smirda nerealiai…tai ką dabar daryti…kas čia teisus…? Gakvoji jei tu nerukai tai pranašesnė už rūkančius ir jie turi nuo tavęs pasitraukti, nes tau taip nepatinka? O gal jam nepatinka tavo kveplai ar plaukų lakas…?Tai negadina sveikatos…-sutinku, bet tada uždrauskim ir automobilius kuriems virš 10 metų, nes jie teršia dar labiau nei cigaretės…PiktasPiktasPiktas

Tegu branksta nors ir iki begalybes! As meciau ir man tas dzin! Uztraukiu tik gerai uzkvasinesAlus, o nuo svetimu gi nekoseji!Cha chaCha chaCha chaCha cha

ko taip piktai, as tik pasakiau savo nuomone, o beto yra tokiu kuriem patinka but salia rukanciu zmoniu. beto as esu nenaudoju plauku lako bei beveik isvis nesikvepinu.

Žliumbia

bet vistiek maziau nerukysiu Šypsena

dar to betruko- kur matyta kad raganos naudotu laka, bei kvepintusiJuokiasi