"celofaniniai maišeliai" arba į ką dedam tai,kas netelpa į rankinę

tai tam galima įsigyti ir neelegantišką Mirkt

beje, per vieną paskaitą žiūrėjom filmuką apie darbuotojų atranką ir koks lemtingas yra pirmas įspūdis…tai galit spėti, koks buvo apie moteriškę, kuri į pokalbį dėl darbo atėjo su celofaniniu maišiuku ir įžengusi į kabinetą akimirką ieškojo, kur jį pastatyt Cha cha

kaip kvailai sakmba tie FIRMINIAI maiseliai mazdaug su Norfos tai nelygis na bet jei su kokiu Mango Zaros ar dar ko tai jau nieko tokio… Kvankt?

Geras pastebėjimas. Maxima maišelis toks pat firminis kaip ir Mango.

Nešiojuosi rankinėje medžiaginį maišelį. Jie patvaresni už MAXIMOS, IKI, Norfos…

bet tai kokia isvaizda tu maiseliu is prekybcentriu maxima, iki, norfa ir pan. sitokios formos http://www.polyworld.co.th/Product_Categories/Shopping_Bag/product1.jp
g
atrodo tikrai nekaip… esme net ne pacioje firmoje o kaip atrodo pats maiselis… maiseliu isvis reik vengti bet jeigu jau ner kur kitur susikraut smutkes tai bent jau nesirinkt tos klaikios formos “terbeles”

tai yra pirkinių maišelis. vienkartinis. kaip jis beatrodytų. ir skirtas jis pirkiniui nunešti nuo parduotuvės durų iki namų ar kt. vietos, kur tą pirkinį laikysi. o ne tampyti dar metus laiko, kaip rankinės "papildą".

nors šiaip tai man vienodai šviečia, ką žmonės su jais veikiaŠypsena

Buna dar blogiau: esu pastebejusi tokiu atveju, kad kzmones isigyja ilgai taupe daikta kokiame ‘butyke’, o po to to ‘butyko’ firmini maisiuka tampo kasdien, nesioja ji vietoj rankines ir taip demonstruoja, kur neseniai apsipirko Cha cha

dažniausiai nešiojuos pakankamai talpią rankinę ar kuprinę, tai nereik maišelių. jei kas netelpa, tai tik maisto produktai, kurių reikia namo parsinešti, tada juos susikraunu į prekybos centre nusipirktą ir nedarau tragedijos.
tiesa, kai vaikščiojau į mokyklą su ne itin talpia rankine, turėjau dar lininį maišelį, kur kraudavau knygas visokias.

is ko pazinsi lietuvi uzsienyje?

is maximos maiselio Cha cha

turiu “sietkas”.medžiagines talpias rankines…jos patvaresnės ir gražiau žiūrisi.aš irgi skaitau,kad celofanui-neGeraiKietasCha cha

Statkevicius nupezes diedas
prisiminkim kaip kazkoki locheli jis eurovizijai aprenge JuokiasiJuokiasiJuokiasi nu gi griuk negyvas JuokiasiJuokiasiJuokiasi
nevertetu klausyti tokio keistuolios nuomones Ne

nu as tai i vardinius maiselius dazniausiai dedu. Nekaltas
megstu vardinius medziaginius.
o prekybos centre tai nesuku galvos-imu ‘celofanini maisa’.koks skirtumas maistui nesti? ;D

Taip, kaip Statkus 1999-taisiais Eurovizijai aprengė Aistę Smilgevičiūtę ir dabar negėda būtų išleisti ant scenos bet ką dainuojantį, todėl argumentas argumentui nelygus.
o dėl dokumentų nešiojimosi celofane, manyčiau, tikrai neklydo. nors skonio reikalas- gal kam ir patinka kasdien tampytis celofaną visur kur eini.

Juokiasi nu Gerai stiliaus detale ;D

Aš tai kai einu apsipirkti, pasiimu didesnę tašę, nes šiaip maišiukų nemėgstu.

retai isvis ka nors dedu i maisiuka. jei zinau, kad eisiu i parduotuve ir ten reiks daug pirkt, imu kuprine, arba didesne tashe ir tiek. big deal …
kazkada neseniai IKI buvom su sheima, tai pamaciau, kad pardavineja popierinius maiselius.geras sprendimas, nes celofanas jau vemt vercia. Veee paskui skraido metu metus tokios liekanos aplinkoj musu.

Tie popieriniai maišeliai gėris. Ir vaikystę primena Myliu O žinot, ko man labai ilgu? Centrinio gastronomo… vilniečiai supras Nežinau

turiu rankinukus, tasias i kuriuos viskas telpa, o jei ne… imu bet koki maiseli, tik ne prekybos centru.

Man tai popieriniai patinka

nu tikria nesu maiseliu megeja.
seip man turi patikti viskas… patinka visokie ri grazus maiseliai.
bet is bedos paimu ir ta maxima.
bet jei turiu galimybe ir normalius daiktus, tai dazniau viska rankose parsinesu.