Carom3d

jeigu kas nores sulosti tai rasykit man, as GeSa kaip ir cia

galesit savo klana bangos susikurt Mirkt

Registruojames,registracija iki Sekmadienio 21.00 Cha cha

registruok mane.

Galvoju,kad reiketu koki priza isteigti… Nekaltas Tik bbz koki Cha cha

Čiur aš… Cha cha

Tai qr visi Skotai,Laikrastukai…

o ten maciau guildu yra, kaip i juos patekti?

reikia parasyti jiems prasyma i guilda,ir jei Guild Master ar Vice nuspres,kad tu jiems reikalingas-jie tave priims.Yra Guild Wars,bet apie tai jau veliau Šypsena

as cia…irasyk ir mane i turnyra!

tautieciai rasykit ir mane Cha cha

FreEMEnscH tu moki lost ar ne?

nu kamuoliuka imust moku i duobute Laimingas

dar va pasiulymas gal darom bangos guild ? Cha cha

mane rasykit Taip krausim malku Taip

as sudalyvauciau,o koks cia per turnyras? Cha cha

kada zinosi,pranesk-irasysiu

Taigi daugmaz kaip cia bus Pradesim Pirmadieni 20.00,zais A grupes zaidejai. 20.30 zais B grupe 21.00 zais C grupe 21.30 zais D grupe Zaisim Free serveryje,kambaryje kuri as busiu sukures,pavadinimas BANGA.(Ieje i zaidima,rasykite /join BANGA). I kambari telpa 10 zmoniu,is viso kazkur 16 dalyvaujanciu bus,taigi kaip nors tilpsim. Zaisim poola. Ketvirtfinaliai,pusfinaliai ir finalai vyks kiek kitaip nei jie vyko Jippii zaidime.Manau zaisim Play Offus sistema 3-3-5,taigi Ketvirtfinaliai ir Pusfinaliai iki 2 pergaliu,finalas iki triju.Taip sumazinama galimybe kokiam nors fuksui laimet turnyra Cha cha Reiskia taip,jei rytoj 20.00-20.30 nepasirodo koks nors zaidejas,jis tiesiog gauna 3 pralaimejimus.Taip kad bukit rytoj nuo 20.00 iki 22.00 priklausomai nuo grupes. Jei kas turit pasiulymu,rasykit,o taip-sekmes visiems dalyviams Mirkt !!!

o kam tas kambarys? juk padare kazkoki patobulinima “tournament” su juo nebutu patogiau?

p.s. idomiau tai snookeri kalti Nekaltas