Canon EOS-1Ds Privalumai ir trukumai

Šypsena

Na pasisaipem ir uzteks. Kaip jau supratai EOS 1Ds daaaug kartu brangesnis Šypsena Tai yra reporteriu ginklas. Trofejams pakaks bet kurio aparato - kad ir A80. Bet jei noretum pagauti dar gyva zveri gamtoje - is megejisku labai tiktu Canon S1 IS.

Aciu uzu issamu irgi pamokanti acakyma.

Ne, nu ko jus man tas bapkes prikaisiojat? As juk neklausiu kokio man skaitmeninio reik uz 400-500 LTL neatmetus nuolaidos? Klausiu kankrietnai, o jus “A-astuoniasdesimt” ir nors tu i medziokle neik…Nežinau

Nu, jei tu neturi, kur bapkes det, tai juk rasiau, akd nupsipirktum ir man ir sau is jav ta eos 1ds ir v\us viskas ciki, ir as tau padekosiu ir laimingas busiu, ir pats laimingas busi. Nejau nenori, akd 2 zmones sioj zemej laimngi butu? Brolau, davai susukam si reikaliuka.Drovus

Bet be visa kit,o spejau ,adk tavo intelekto koeficientas zemas. Atleisk, tiesiog tokia jau isvada priejau, nieko asmenisko. Nekaltas

2 Tweek
O tu ka fotkinsi? Irgi medzioklis?

[quote]Tweek rašė:
Bet be visa kit,o spejau ,adk tavo intelekto koeficientas zemas. Atleisk, tiesiog tokia jau isvada priejau, nieko asmenisko. Nekaltas
[/quote]

Man aisku pofik, bet is ko sprendi?
Ir, kaip supratai… antras laimgas zmogus jau nebebusiNežinau Nieko asmenisko.

Nebelamutinkit zmogaus. yra skirtumas. teko valgyti stirnienos, nufotografuotos su A80, troskini ir serno, fotkinto su 1Ds, kepsni. tai zinote - diena ir naktis. be to, 1Ds turi daugiau megapikseliu, del to nufotkinti trofejai gaunasi didesni, kas labai svarbu kiekvienam medziokliui.

Nors… vienas pazystamas medzioklis fotkina su samsung mobylkoje imontuota fotokamera. Sako, fazanai gaunasi labai skanus, nors ir nedidukai… Bet ant stirnu jis dar nebande.

Taip kad, jei parasysi ka konkreciai nori medzioti, gal pavyks patarti tiksliau.

Labai juokingaPiktas

Kazka nusisneki. JAV jis kainuoja nuo 6000$. ir cia bus be optikos, kiek speju.

O tai Nxja jis reikalingas be "triubos"?

na tam , kad galetum nusipirkti patinkancia ir ja uzsideti ant aparato … reik nepamirsti, kad uz triuba dar nemazai pinigo reikes palikti …

Tam, kad tokius perka tik profai, paprastai jau turintis objektyvu kolekcija nuo ankstesniu aparatu. O jei dar neturi - renkasi pagal tai, ka fotografuoja.

[quote]na tam , kad galetum nusipirkti patinkancia ir ja uzsideti ant aparato … reik nepamirsti, kad uz triuba dar nemazai pinigo reikes palikti …
[/quote]

Briedas kazkoks. A tai kitiems negaliu is kart nusipirkt patinkanciu o sitam-galiu. O jei ne tokia, kad ir patinkancia nusipirksiu? Kas tada?

Gerai xebra - baikim shooda malti. Nei idomu jau, nei juokinga…

Briedas kazkoks. A tai kitiems negaliu is kart nusipirkt patinkanciu o sitam-galiu. O jei ne tokia, kad ir patinkancia nusipirksiu? Kas tada?

[/quote]

na kodel negali ? tai iskart su fotiku galima issirinkti ir pirkti ir objektyva, tiesiog reikia nepamirsti, kai tai irgi kainuos.

Nu, reiskia EOS-1Ds yra totalus s.udas, bo net objektyvo normalaus negali is kart sukomplektuot. Ir aplamai Canon’as s.udas. Taip as vat sakau jums, taip pasakysiu ir savo kaimynui. Briedas. Moku normalias bapkes ir gaunu aprata be triubos. Nu jbtjmj… nu cia panasiai, kai pirkt tacka ir uz papildoma kaina varikli nusipirkt tureciau… “toki koks man patinka”… Veee

juk jau paaiskino kodel taip yra…
nieko cia nuostabaus… o jei taip pasipiktinai, tai nepirk jo… o ant canono nevaryk, tiesiog issirink kita, neprofesionalams skirta modeli…

arviuz, Canon EOS-1Ds nera sudas, tiesiog tau dar truksta fotografijos ziniu, kad galetum tai suprasti. Pirk A80 ir nesuk sau galvos.

O as tau sakau kad s.udas. Ir dar be triubos. Ir A-astuoniasdesimt ne ka geresnis, nors ir su triuba.