caddy in da club

Turgus,kokia smiki smali parduotuvele…duok be pinigu tegu prekiauja,kai parduos atiduos Drovus visi bus patenkinti

dr as irgi manau eit i turgu pakalbet… tik jauciu reikia moketi kalba su jais rast, bijo visokiu slaptu tikrintoju Cha cha

ne as…zmona cia prasidejo,svogeris uk varkinYkas Cha cha…o as blia nesikas ir vezikas Užsispyręs Juokiasisiaip sau pasijamiau triple-m.co.uk/images/large/Asics_1_products/Classic%20Mens %20Converse%20Pro%20Star%20Green%20White%20On%20Sale_03_LRG.jpg Girtas

Mano drabuziai lt bent jau seniau buvo toks gan populiarus puslapis,nemazai zmoniu apsilanko

jus cia madingi ir progresyvus jaunuoliai…tokie CAT aktualus siais laikais po 50-55e? Klasta ar degint ? Cha cha amonlimall.com/images/men%20shoes/good/1099/20913_366_45.jp g

Fasbuke susikurt atskira puslapiuka, bet cia zinoma jei norisi paciam stumdit.

neee…pest su tom prekybom Veee…ne man,jauciu reikes ieskot turginiaus kokio Taipvakar sutartis 3pratesiau…sakau nereik man rageliu…sako a durns,va uz eura samsungus duodam…tai tris FB pardaviau Cha cha po 50e…pze ,man kraujas uzverda,kai pradeda klausinet nesamoniu ir ar parduoc uz 48eurus Cha cha

speju cia imetes fotkes puse prastumtum Juokiasi

tai keli dalyviai pirko…patenkinti Cha cha

Jo ikurk kluba batu banginiai. P.s Ka is didesniu dydziu turi pavasariui ? Cha cha

man labiau prie sirdies “qrwos ir banginiai” klubas Gerai

ka stumdai dr? Man pavasariui reikia bucefalu Cha cha

q>is 56poru gal eis issirinkt Cha cha bet kam tau batai…vel pamesi kokiam kaime Cha cha

tai uz tai po kaimus nesitrankau. Kaip paziuret ka turi? Cha chaReikia vaiksciojimui, tokiu pseudo sportiniu

yra Taip Gerairalphlauren.co.uk/product/index.jsp?productId=8765711< /A>

duosiu su atidejimu mokejimo arba kai atkusi…jei dar neatkutes…nu zodziu…lankstus ABmokejimas Cha cha

Na gerai tie batai 60e, kiek pas tave?

durns, baltas padas ir stiprus brandas - ne man Cha cha

pigiau. siaip 51-59svarai,jauciu nera 60eur jau taip konkreciai,bet kazkiek pigiau…

turejau panasius ralph, per savaites susinesiojo Baisus